Księżna Kate zachwyciła na bankiecie świątecznym

Księżna Kate razem z innymi członkami rodziny królewskiej, w tym królową Elżbietą II, wzięła udział w corocznym przyjęciu dyplomatycznym w Pałacu Buckingham. Musimy przyznać, że księżna Kate wyglądała przepięknie i niezwykle dostojnie.

Księżna Cambridge na co dzień stara się wybierać klasyczne ubrania, ale kiedy bierze udział w ważnych uroczystościach, wybiera stylizacje, które idealnie wpasowują się w styl rodziny królewskiej.

Na świątecznym bankiecie w pałacu Buckingham, księżna Kate ubrana była w białą suknię projektu Emilia Wickstead, pokrytą tiulem i wysadzaną kryształkami, z delikatnym paskiem podkreślającym wyjątkowo szczupłą sylwetkę księżnej. Uwagę przykuł jednak jeden ważny dodatek, który księżna Kate wybrała na tę szczególną okazję. Jak się okazuje to ulubiony dodatek księżnej Diany.

Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie

Księżna Kate już niejednokrotnie oddawała hołd matce swojego męża, księżnej Dianie. Zrobiła to również i tym razem, kiedy do swojej stylizacji założyła ulubiony dodatek księżnej Diany - wysadzaną perłami tiarę. Do tego księżna Cambridge dobrała kolczyki z perłami oraz malutką, srebrną torebkę puzderko. Trzeba przyznać, że Kate wyglądała olśniewająco, a przez wielu komentatorów została nazwana "królową śniegu".

Należąca poprzednio do księżnej Diany tiara jest znana pod nazwą "Cambridge Lover's Knot". Wcześniej była w posiadaniu królowej Marii, żony króla Jerzego V, następnie należała do królowej Elżbiety, która przekazała ją Dianie. Po rozwodzie tiara wróciła w posiadanie królowej, która postanowiła przekazać ją żonie swojego wnuka - księżnej Kate.

Co myślicie o geście księżnej Kate i jej stylizacji?