Małgorzata Socha pokazała swoje dzieci

Aktorka Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Najmłodszy synek Staś przyszedł na świat w połowie września i niedługo skończy trzy miesiące. Aktorka ma jeszcze dwie starsze córeczki: Basię i Zosię. Małgorzata Socha stara się jak najwięcej czasu poświęcać rodzinie, co widać na zdjęciach, które aktorka regularnie wrzuca na Instagram.

Małgorzata Socha do tej pory była jedną z tych znanych mam, które bardzo strzegły prywatności dzieci. Jednak od kiedy aktorka po raz kolejny została mamą, widać, że coraz chętniej dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, ale nadal robi to w bardzo dyskretny sposób. Aktorka jeszcze nigdy nie pokazała centralnie twarzy swoich dzieci, ani nie wzięła udziału w sesji zdjęciowej z dziećmi do żadnego magazynu. To pokazuje, że Małgorzata Socha nie chce za wszelką cenę być na fali popularności.

Małgorzata Socha: szczęśliwa mama trójki dzieci

Staś, Basia i Zosia to oczka w głowie swoich rodziców. Widać, że Małgorzata Socha i jej mąż są szczęśliwi mając tak wesołą gromadkę. Zapracowanym rodzicom udaje się połączyć życie zawodowe i prywatne tak, żeby nie cierpiały na tym dzieci. 

Chociaż Małgorzata Socha urodziła trzy miesiące temu, to aktorka stara się wywiązywać ze swoich licznych kontraktów reklamowych, zwłaszcza teraz przed świętami, kiedy kampanie świąteczne są szczególnie widoczne.

Małgorzata Socha jest kolejnym przykładem mamy, która idealnie potrafi łączyć szczęśliwe macierzyństwo z pracą. Wcześniej pisałyśmy o Ani Starmach, która miesiąc po porodzie wróciła do pracy, a także Ani Wendzikowskiej, która również nie zrezygnowała z pracy, mając w domu maleństwo.