Księżna Kate Middleton skomentowała ciążę Meghan

Media od czasu do czasu podsycają temat pisząc o konflikcie pomiędzy księżnymi Kate i Meghan. Większość z tych informacji jest wyssanych z palca, o czym świadczy ostatnia wypowiedź księżnej Kate.

W środę księżna Kate i książę William odwiedzili Leicester, gdzie oddali hołd ofiarom katastrofy helikoptera. Fani mieli przez chwilę okazję porozmawiać z członkami rodziny królewskiej. Jeden z rozmówców postanowił podpytać Kate o szczegóły z życia rodziny królewskiej. Najpierw padło pytanie o to, czy dzieci pary książęcej już wypatrują świąt. Księżna Kate chętnie o tym opowiedziała:

Są podekscytowane! Zaczynają już śpiewać świąteczne piosenki i mówią o ubieraniu choinki!

Kolejne pytanie dotyczyło już ciąży księżnej Meghan:

Nie możemy się doczekać! To taki wspaniały moment. W dodatku George, Charlotte i Louis będą mieli kuzyna! - wyznała Kate

Widać, że członkowie rodziny królewskiej wyczekują narodzin dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego, a wszelkie plotki o konflikcie są wyssane z palca.

Meghan i Harry wyprowadzają się z pałacu

Ostatnio media poinformowały, że książę Harry i księżna Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Para książęca podjęła taką decyzję, ponieważ chcą trochę odpocząć od życia zgiełku i centrum Londynu i "skosztować normalnego życia", a nie być ciągle pod obstrzałem paparazzich. Meghan i Harry zamieszkają w domu na terenie posiadłości Frogmore Cottage, oddalonej od Londynu o 30 kilometrów.

Meghan i Harry wybrali rodziców chrzestnych

Z najnowszych informacji wynika, że książęca para wybrała właśnie rodziców chrzestnych dla swojego pierwszego dziecka. Chociaż wszyscy obstawiali, że będzie to książę William i księżna Kate, albo chociaż jedno z nich, to decyzja co do rodziców chrzestnych zaskoczyła wszystkich.

Księżna Meghan i książę Harry zdecydowali, że rodzicami chrzestnymi ich dziecka zostaną George i Amal Clooneyowie. Podobno pary bardzo się ze sobą przyjaźnią, co było widać, na zdjęciach ze ślubu Meghan i Harry'ego. Książęca para spędziła też wakacje we włoskiej willi George'a. Media donoszą, że dziecko Meghan i Harry'ego będą mieli kilku rodziców chrzestnych. Ile jest w tym prawdy, okaże się, kiedy Pałac Buckingham wyda oficjalny komunikat.