Nowy zwiastun "Kobiety mafii 2"

Już niecały miesiąc do premiery drugiej części filmu Patryka Vegi o kobietach z półświatka. „Kobiety mafii 2” to opowieść kryminalna, którą Vega postanowił nakręcić w Kolumbii, prawdopodobnie po to, żeby uwiarygodnić fabułę.

Jak zwykle najpierw pokazał na swoim Facebooku wersję reżyserską zwiastunu, a teraz do sieci trafiła wersja oficjalna. W „Kobietach mafii 2” zobaczymy ulubione aktorki Patryka Vegi – Kasię Warnke, Agnieszkę Dygant czy Aleksandrę Popławską. Po raz kolejny wcielą się w role Spuchniętej Anki, groźnej Niani i drapieżnej Siekiery. 

Kobiety mafii 2 o czym jest nowy film Vegi?

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Pierwszy zwiastun reżyserski był naprawdę mocny i dość zdecydowanie podzielił widzów - prawie cztery tysiące widzów na YouTubie oceniła go negatywnie, a nieco ponad tysiąc mniej pozytywnie.

Teraz mamy szansę się przekonać jak prezentuje się oficjalny zwiastun "Kobiet mafii 2". Podoba Wam się?