Kate Middleton jakiej nie znacie. Nie da się ukryć szczęścia księżnej, bo zdjęcia zdradzają wszystko

Kate Middleton kocha nie tylko Anglia, ale cały świat. Gdziekolwiek się nie pojawi, wzbudza entuzjazm, a jej zdjęcia obiegają media. A o to nie jest łatwo nikomu z rodziny królewskiej, co boleśnie pokazał przykład Meghan Markle. Czy to zasługa autentyczności, naturalnego wdzięku księżnej Cambridge czy też jej zachowawczej angielskiej elegancji? Trudno powiedzieć, jednak nie da się ukryć, że "efekt Kate", sprawia, że naśladować chcą ją miliony kobiet na całym świecie. 

To samo tyczy się jej stylizacji, które giną ze sklepowych półek w błyskawicznym tempie, chwilę po tym, gdy tylko pokaże się w nich Kate. I to kolejny powód, dla którego ta przedstawicielka royalsów cieszy się dobrą sławą - księżna rzadko pozwala sobie na drogie, luksusowe suknie, a częściej stawia na ubrania z sieciówek, które zakłada po kilka razy.

Ciekawe czy jej ostatnia stylizacja też będzie cieszyć się taką popularnością, bo tym razem Kate została prawdziwą "dresiarą". Żona księcia Williama wzięła udział w treningu rugby, ubrana zgoła inaczej niż dotychczasowa etykieta pozwala. Na jej twarzy gościła prawdziwa, frywolna radość. Widać, że Kate Middleton kocha sport i wygodne ciuchy!

Efekt Kate Middleton: gdzie kupisz podobny strój sportowy?

Nago

Kate Middleton postawiła na wygodny sportowy outfit - spodnie dresowe, sportowe buty do rugby i cienką bluzę z kołnierzykiem - wygląda jak członek drużyny. Skradła tym nasze serce, bo większość z nas spędza czas w podobnych wygodnych dresowych lookach. Ręka do góry, kto nie kocha wygodnych, miękkich dresów, sportowych staników, bawełnianych bikerów czy legginsów i koniecznie dłuuuuugich, skarpet za kostkę! Królestwo za wygodę! Chyba nawet Kate Middleton by się pod tym hasłem podpisała!

Getty Images