Księżna Kate od lat pozostaje ulubienicą Anglików. Jedna z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej uważana jest przez wielu za ikonę mody, emanującą wdziękiem i klasą. Co więcej, żona przyszłego króla Anglii co rusz udowadnia, że jedyne, co różni ją od "typowego Smitha" (red. najbardziej nazwisko w Wielkiej Brytanii) to jej królewski tytuł i dość nietypowy adres zamieszkania. Kate Middleton bowiem wielokrotnie pojawia się w ubraniach z sieciówek, a swoje droższe kreacje zakłada kilka razy. Pokazując swoje świadome i zrównoważone podejście do mody księżna Kate daje dobry przykład nie tylko Anglikom, ale i wszystkim fanom na całym świecie.

Księżna Kate w kolczykach z sieciówki - teraz kosztują jedynie 10 zł!

W środę księżna Kate towarzyszyła księciu Williamowi w pierwszym publicznym wyjściu tego roku. Para z samego rana pojawiła się w Foundling Museum w Londynie. Żona przyszłego króla Wielkiej Brytanii postawiła na prosty i szykowny zestaw - klasyczne rozkloszowane spodnie garniturowe połączyła z czarnym golfem. To połączenie jest ponadczasowe i nigdy nie wychodzi z mody! Fani od razu zauważyli, że księżna w przeszłości nosiła już zarówno spodnie i buty, jak i przepiękny, morski płaszcz.

Show skradły jednak przepiękne, złote kolczyki księżnej Kate z popularnej marki Accessorize. To nie pierwszy raz, gdy Kate Middleton zakłada tanie kolczyki z tej sieciówki. Księżna wydaje się być fanką szykownej elegancji za niską cenę - kolczyki marki Accessorize można kupić nawet za 2 funty czyli 10 złotych! W takiej właśnie cenie na wyprzedaży można nabyć biżuterię, którą Kate miała na sobie w Foundling Museum.