To ulubiony model naszyjnika Kate Middleton. Jak go nosić?

Kate Middleton znana jest z bardzo dobrego gustu. Jej styl jest zachowawczy, praktyczny i zawsze dopasowany do okazji. Kate nazywana jest też jedną z najbardziej oszczędnych księżnych z brytyjskiej rodziny królewskiej - nie ma problemu z noszeniem ubrań z sieciówek i zakładaniem ich kilka razy, co niektórzy royalsi uznaliby za modowe faux pas.

Księżna Kate lubi też przemycać mikrotrendy w swoich stylizacjach. Do jednych z nich należy delikatna biżuteria noszona nie w pojedynkę, ani nawet w duecie. W tym przypadku im więcej cienkich, subtelnych łańcuszków, tym lepiej. To chyba jedyny element stylizacji, w którym Kate pozwala sobie na maksymalizm.

Jedynym stałym elementem jest delikatny łańcuszek z zawieszką z kamieniem - Księżna prawie nigdy się z nim nie rozstaje i to do niego komponuje pozostałe elementy. Czyżby miał dla Kate wyjątkowe, symboliczne znaczenie? 

Gdzie znajdziesz podobne naszyjniki do tych, które nosi Kate Middleton?

Rosa Chains

Drobne naszyjniki z zawieszkami, medaliony, chokery o ścisłym splocie lub najmodniejsze obecnie "wężyki" wijące się blisko szyi jak u Kleopatry, znajdziesz w kolekcjach sieciówek nawet za mniej niż 50 zł. Jeśli zależy ci na czymś wyjątkowym i ponadczasowym, sprawdź kolekcję polskich autorskich marek takich jak np. Rosa Chains czy Berries. Nowa kolekcja DROP ultradelikatnych naszyjników wykonanych z 18K złota, ze starannie wyselekcjonowanymi kamieniami naturalnymi: lapis lazuli, różowym kwarcem Guava i czarnym obsydianem, skradły nasze serce.