Kate Middleton w czerwonej sukience

Kate Middleton pojawiła się u boku księcia Williama na koncercie bożonarodzeniowym w "Together at Christmas" w Westminster Abbey. To spotkanie było hołdem oddanym tym wszystkim, którzy wspólnie walczyli z pandemią koronawirusa. Na tę szczególna okazję Kate wybrała bardzo świąteczną stylizację. Dawno nie widzieliśmy księżnej w takim wydaniu.

O sukience Kate Middleton piszą dzisiaj wszyscy. Chociaż sukienka to mało powiedziane. Księżna pojawiła się na koncercie świątecznym w sukience-płaszczu w kolorze przepięknej esencjonalnej czerwieni. Widać, że Kate zdecydowanie czuje już klimat świąt, o czym świadczy jej total look w kolorze czerwonym. Do kreacji dobrała bowiem również czerwone szpilki i małą czerwoną torebkę do ręki. 

Szczególną uwagę przykuwa w tej stylizacji wielka czerwona kokarda przy dekoldzie. Zagraniczne media porównują stylizację Kate Middleton do świątecznego prezentu. I nie trudno się z tym nie zgodzić. Ale jak przystało na księżną jej świąteczna stylizacja jest w iście królewskim i eleganckim stylu.

My świąteczną stylizację Kate Middleton kupujemy i same mamy ochotę na czerwoną sukienkę na święta. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji świątecznych sukienek w stylu księżnej Kate. 

Przeczytaj także:

Długa czerwona sukienka w stylu Kate Middleton

Długa czerwona sukienka w stylu Kate Middleton jest stylizacją bardzo elegancką, na którą wiele z nas nie zdecydowałoby się. Zawsze jednak można wybrać wersję midi, która od lat cieszy się popularnością i pasuje do każdej sylwetki. Sklepy oferują szeroki wybór fasonów czerwonych sukienek. Dlatego, jeśli kiedyś czerwona sukienka kojarzyła ci się z weselnym kiczem, warto dzisiaj spojrzeć na nią bardziej przychylnym okiem. Poniżej znalazłyśmy dla Was ciekawe fasony czerwonych sukienek, które idealnie będą pasować na święta:

 

Krótka czerwona sukienka

Jeśli nie jesteś fanką długich sukienek i zdecydowanie lepiej czujesz się w wersji krótszej, to mamy dla Ciebie ciekawe propozycje. Możesz postawić na sukienkę odcinaną w talii z szerokim dołem lub modny ostatnio krój sukienki marynarki. Szczególnie efektownie będą wyglądały sukienki z szarfą lub odsłoniętymi ramionami. Do tego dopasuj delikatną biżuterię i efekt "WOW" masz gwarantowany.

Sukienka burgundowa

Nie każdy czuje się dobrze w czerwonym kolorze i nie ma się co do niego na siłę zmuszać. Jeśli chcesz postawić na świąteczną stylizację, pomyśl o burgundzie. Ten kolor po latach znów jest trendem, a w sklepach naprawdę jest z czego wybierać. 

I jak? Wybierasz czerwień jak księżna Kate czy burgund?