Odkąd kilka lat temu Katarzyna Nosowska założyła profil na Instagramie, nie przestaje zaskakiwać nas zabawnymi nagraniami. Najnowszy filmik artystki to kolejny hit ukazujący jej niebywały talent komediowy. Pretekstem do jego nagrania była PR-owa paczka kosmetyków sygnowanych nazwiskiem Natalii Siwiec. Sposób, w jaki artystka zaprezentowała ich działanie podbija internet.

Katarzyna Nosowska parodiuje influencerki

Katarzyna Nosowska to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Fani kochają ją nie tylko za wybitną wręcz muzykę, ale również niesamowite poczucie humoru, dystans do siebie i przewrotne komentarze odnoszące się do aktualnych wydarzeń ze świata kultury, czy polityki. Tym razem artystka wzięła się za influencerki. Nosowska zrobiła unboxing paczki z kosmetykami sygnowanymi przez Natalię Siwiec:  

Czy zdziwilibyście się, gdybym nagle zrobiłabym wam zupełnie niecodzienny unboxing? Na bank byście się zdziwili! To jest tak bardzo niemożliwe, to jest szokujące, ale jednak się wydarzy za chwilę - zaczęła Nosowska.

Zawsze marzyłam o tym, błagam was! Natalia nie poprosiła mnie, żebym to robiła, a ja chcę to zrobić, bo zawsze chciałam! [...] O, paletka wieczorowa! Mmm, to chyba są moje ulubione kolorki - prześmiewczo relacjonowała, pokazując na dłoniach swatche kolorów. 

Ja to wszystko papuguję, bo ja wiem, jak to robiły inne dziewuchy - żartowała dalej piosenkarka.

Och, jest tutaj też również wspaniały rozświetlacz! [...] Uwaga, otwieram! Wspaniałe, bo zobaczcie: mogę sobie rozświetlić czoło! Kiedy rozświetlam sobie czoło, to jednocześnie czuję, jak ten niesamowity rozświetlacz rozświetla mi myśli! Mam jakby jaśniej w głowie! - kontynuowała parodię.

Nosowska parodiuje influencerki - komentarze

Nagranie opublikowane przez Katarzynę Nosowską ewidentnie rozbawiło fanów, którzy zostawili pod nim dziesiątki komentarzy. Nergal - kolega po fachu artystki - porównał ją nawet do Celest Barber. Co ciekawe, post skomentowała także sama Natalia Siwiec twórczyni kolekcji "testowanych" przez Katarzynę Nosowską kosmetyków:

Zrobiłaś mi dzień. Nie wiem już, dlaczego lecą mi łzy - czy ze śmiechu, czy z radości - napisała celebrytka.

Wy również ubawiliście się, oglądając niecodzienny unboxing Nosowskiej?