Lara Gessler odzwyczaja córkę od nocnego karmienia piersią

Lara Gessler często dzieli się na Instagramie swoim życiem prywatnym. Odkąd na świecie pojawiła się jej córeczka Nena, Lara pokazuje zarówno uroki macierzyńskie jak i problemy, z którymi często mierzą się młode mamy. Ostatnio Lara Gessler podjęła decyzję o zakończeniu nocnego karmienia piersią. Jak relacjonowała na Instagramie było to dla niej trudne doświadczenie. Z jej słowami utożsami się niejedna z nas.

Odstawiamy dziś Nenę od nocnego karmienia piersią. Powiem Wam, że jestem rozwalona - wyznała Lara Gessler.

Jak wyznaje Lara Gessler zakończenie karmienia piersią w nocy jest trudne zarówno dla niej jak i dla córeczki. 

Nie dlatego, że moje dziecko będzie niezależne, ale dlatego, że słyszę jak płacze, budzi się… wiem, że mogę to skończyć jednym gestem i pójdzie spać w pół sekundy, a nie mogę tego zrobić. Matko, jakie to jest trudne

Chociaż restauratorka podzieliła się swoimi doświadczeniami na stories, to w komentarzach pod postami, obserwatorki dopytują o szczegóły, bo same mają z tym problem.

"Czy możesz opowiedzieć jak idzie Wam odstawianie od piersi? Jesteśmy tez na etapie odstawiania nocnych karmień i jest to strasznie trudne" - pisze jedna z nich.

U nas tez jest/było to trudne. Piotruś kładzie mała spać bo ode mnie czuje mleko. Kluczowa role pełni B.Box z wodą bo dzieciom przede wszystkim chce się pić. Przed nami 5 noc i jest ok. Musimy często oferować jej jedzenie i picie - opisuje proces Gessler.

Córka Lary Gessler skończyła roczek

Nena - córka Lary Gessler w październiku skończyła roczek. Z tej okazji szczęśliwa mama opublikowała filmik z tego okresu i napisała wzruszające słowa:

Tak szybko to wszystko się stało. Od krecika do roześmianej maluszki podjadającej wszystko, co się da i biegającej dookoła. Kocham, kocham, kocham! Dziękuje Ci losie za tę kruszynkę i dziękuję najlepszemu Tatusiowi na ziemi.