Joanna Krupa w "DDTVN" o macierzyństwie

Joanna Krupa, która niedawno po raz pierwszy została mamą, w rozmowie z Małgorzatą Ohme dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o pierwszych doświadczeniach w roli mamy.

Nie jest lekko. Jest większy stres, bo jest jeszcze mała. Jest dużo zmian w naszym życiu - powiedziała Joanna Krupa.

Gwiazda podkreśliła jak bardzo zaangażowany jest jej mąż Duglas w rolę taty: "Widzę, jak on się przy niej zachowuje, to jest przepiękne i to kocham. I myślę, że on też powie ci, jak strasznie jestem zaangażowana. Myślę, że on uwielbia to, jak szybko sobie poradziłam jako matka, że jest dumny z tego powodu. Ale nie będę kłamać, jest stresująco."

Joanna Krupa zdradziła szczegóły porodu

Modelka jest już ponad miesiąc po porodzie i teraz na spokojnie opowiedziała o swoich odczuciach

Pierwsze 35 minut miałam znieczulenie, ale widocznie lekarz zdecydował, że za wolno to wszystko idzie i zdecydował, żeby zmniejszyć to znieczulenie i wtedy największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach, to ja byłam w niebie. To był najpiękniejszy moment mojego życia - powiedziała Joanna Krupa.

Gwiazda dodała, że w momencie kiedy na świecie pojawia się dziecko, człowiek przewartościowuje swoje życie.

Zawsze można marzyć, by mieć dziecko albo mówić o tym. Ale kiedy już to dziecko jest, to uderza cię rzeczywistość. Więc w pierwszym tygodniu, gdy pojawiła się malutka powiedział „o boże, to już teraz przez całe moje życie będę się tylko stresować”.

Joanna Krupa miesiąc po porodzie - jak się czuje?

Joanna Krupa przyznaje, że czasami czuje zmęczenie ale radość, jaką daje jej córka rekompensuje wszystko. Gwiazda powoli wraca do pracy i już myśli nad nowymi projektami. Jednym z nich będzie projekt skierowany do mam.

Zdecydowałam, że chce zrobić projekt, gdzie każda kobieta będzie mogła sobie pozwolić na super łóżeczko, czy akcesoria i nie będzie musiała wydawać na to wiele pieniędzy - zdradziła Joanna Krupa. 

Modelka stara się też znaleźć czas dla siebie i już ma za sobą pierwsze wyjście na salony po porodzie.