Małgorzata Socha zdradziła receptę na udane małżeństwo

Małgorzata Socha skradła serca fanów pod każdym względem. Doceniamy ją jako aktorkę, ikonę stylu, inspirującą kobietę i przykładną żonę i mamę. Zwłaszcza to ostanie jest trudne w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w show biznesie.

Gwiazda w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" zdradziła receptę na udane małżeństwo. To ważne słowa, które powinna przeczytać każda z nas.

Różne są momenty w małżeństwie, ale najważniejsze, żeby zawalczyć o rodzinę. Skoro się powiedziało „tak”, to trzeba być w tym konsekwentnym. Bycie w małżeństwie to granie do tej samej bramki. - wyznała Małgorzata Socha.

Aktorka podkreśliła, jak ważne w małżeństwie jest znalezienie czasu dla siebie: "Ważne są te chwile, kiedy jesteśmy razem. Lubię to określenie „randka”. Moje dzieci, szczególnie Zosia, już się nauczyły, że brzmi to ekscytująco i mówi do nas: „No dobra, idźcie”. Staramy się wyjeżdżać gdzieś tylko we dwoje. Inaczej spędza się czas na wakacjach całą rodziną, a zupełnie inaczej, kiedy można ukraść weekend tylko dla siebie".

Małgorzata Socha o swoim mężu

Małgorzata Socha poznała swojego męża Krzysztofa Wiśniewskiego kiedy miała 16 lat. Aktorka była wtedy na wakacjach z rodzicami nad morzem, a Krzysztof był ratownikiem. Po powrocie Sochy do Warszawy on wydzwaniał do niej cały czas. "Krzysiek wydzwaniał do mnie z budek telefonicznych. Wiedział dokładnie, gdzie są takie, które się zacinają i z tego powodu można rozmawiać dłużej za te same pieniądze. Dzięki telekomunikacji dzisiaj jesteśmy małżeństwem." - wyznaje aktorka.

Małgorzata Socha przyznaje, że zarówno ona jak i jej mąż musieli dojrzeć do prawdziwej relacji.

Krzysiek miał zupełnie inny pomysł na życie, chciał wyjechać, mieszkać za granicą. Ja też wydawałam się dla niego taką osobą – aktorka, fiu bździu w głowie – więc pod tym względem nie patrzył na mnie zbyt poważnie. Każde z nas musiało dojrzeć do tej relacji. - podkreśla Małgorzata Socha.

Widać, że Małgorzata Socha świetnie realizuje się jako kobieta, mama i żona, a dodatkowo swoim pięknym i szczery uśmiechem zaraża innych.