Joanna Krupa urodziła córkę

Joanna Krupa dwa dni temu pochwaliła się narodzinami córeczki. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Mogę powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki" - napisała gwiazda na Instagramie, zamieszczając jednocześnie kilka zdjęć z porodówki.

Córka Joanny Krupy przyszła na świat 2 listopada i otrzymała nietypowe imiona.

Córka Joanny Krupy otrzymała hinduskie imię

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes do końca nie wiedzieli jakie imię wybrać dla córki. "Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać" - mówiła jeszcze niedawno w wywiadzie dla Vivy!.

"Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on" - żartowała Joanna Krupa.

Gwiazda postanowiła zasięgnąć nawet porady swoich fanów na Instagramie. Propozycji było wiele: Halszka, Róża, Chloe, Kinga, Józefina, Rozalia, Lotta, Antonina, Scholastyka, Honorata, Wanda, Blanka, Daria, Hannelore, Ludwika czy Nina, Hazel.

Jak widać para postanowiła pójść w całkowicie innym kierunku i nazwała córkę imieniem pochodzenia hinduskiego: Asha-Leigh.

Asha-Leigh - co oznacza imię córki Joanny Krupy?

Pierwsze imię córki Joanny Krupy, czyli Asha oznacza "nadzieję życia", natomiast drugie - Leigh znaczy "delikatność". Zgodnie ze znaczeniem imion, dziewczynka będzie miała umysł analityczny i dużą świadomość swoich działań i podejmowanych decyzji. Według słownika imion babynamescube, dzieci noszące to imię są kreatywne i wyrażają swoje emocje poprzez pisanie. Są wrażliwe, chętnie niosą pomoc innym i cenią dobrą literaturę.

Joanna Krupa zamieszcza zdjęcia córki: czy to nie przesada?

Po ilości zdjęć córeczki Joanny Krupy, zamieszczanych przez jej mamę można by powiedzieć, że dziewczynka wyrasta na małą celebrytkę. Już dawno żadna gwiazda tak intensywnie, praktycznie co kilka godzin, nie wstawiała tylu zdjęć noworodka. Jednak warto wziąć poprawkę na to, że każda mama inaczej celebruje narodziny dziecka. Jedne z nas robią to w zaciszu domowym, inne chcą dzielić się swoim szczęściem z całym światem. Nie nam to osądzać. Patrząc na temperament i otwartość Joanny Krupy, już w ciąży widać było, że gwiazda chce przeżywać ten wyjątkowy stan z innymi, otrzymując jednocześnie wsparcie i porady ze strony innych mam. Teraz, kiedy na świat przyszła Asha-Leigh możemy się spodziewać, że Joanna Krupa nadal będzie chciała dzielić swoje szczęście z innymi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sorry but can’t resist posting pix of my little Asha-Leigh Presley Nunes #1dayold

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa) Lis 4, 2019 o 8:49 PST