Oliwia Bieniuk wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Młodziutka córka zmarłej w 2014 aktorki Anny Przybylskiej od jakiegoś czasu chętnie udziela się w mediach, zwłaszcza tych społecznościowych. 19-latka obecnie łączy edukację ze stawianiem pierwszych kroków w show-biznesie: świeżo upieczona maturzystka zajmuje się modelingiem, a na koncie ma już kilka sesji zdjęciowych. Na jesieni fanów Oliwii czeka nie lada gratka: dziewczyna wystąpi w 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”! Jest pierwszą uczestniczką, której udział w programie został oficjalnie potwierdzony:

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy Tańca z gwiazdami. Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - czytamy na instagramowym profilu popularnego show. 

Skrajne reakcje Internautów

Nowy post na profilu „Tańca z Gwiazdami” spotkał się z dużym zainteresowaniem Internautów. Pod zdjęciem Oliwii Bieniuk pojawiło się mnóstwo ciepłych słów skierowanych w stronę przyszłej tancerki, nie zabrakło jednak również ostrych słów krytyki. „Serio?”, „Kim ona jest?”, „To już od dawna jest Taniec z Kimkolwiek” to tylko kilka z nich. Rozgoryczeni fani programu z roku na rok coraz bardziej narzekają na dobór uczestników - choć przy takiej liczbie edycji zaangażowanie w show wyłącznie twarzy z pierwszych stron gazet wydaje się być wyjątkowo trudne. 

Nowa, 12. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pojawi się na antenie Polsatu we wrześniu tego roku i z nieoficjalnych informacji wynika, że producenci programu postawili na osobowości znane głównie w Social mediach, chodzi tu o YouTuberów, czy influencerów.