Michelle i Barack Obama wrzucili PRZEPIĘKNE zdjęcia z córką. Sasha skończyła 20 lat! "Nie mogłabym być bardziej dumna. Kocham Cię bardzo!” 

"Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej Sashy! Jestem bardzo wdzięczna za każdy wspólny śmiech – i wszystko, czego nauczyłeś mnie przez lata. Zawsze będziesz moją małą dziewczynką, ale nie mogłabym być bardziej dumna z kobiety, którą się stajesz. Kocham Cię bardzo!", napisała na Instagramie Michelle Obama i wrzuciła przepiękne zdjęcie z córką, która obchodzi właśnie 20. urodziny. Okrągła rocznica Sashy była okazją na to, by pokazać światu zdjęcia swojej dumy z rodzinnego archiwum.

Barack Obama postanowił stanąć w szranki z żoną i musimy przyznać, że trudno wybrać czyje zdjęcie i urodzinowe życzenia są bardziej wzruszające.  

"Wszystkiego najlepszego Sasha! Tak bardzo urosłeś i z radością patrzyłem, jak stajesz się osobą, o której zawsze mieliśmy nadzieję. Twoja mama i ja nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi Cię życie". napisał były prezydent Stanów Zjednoczonych.

Sasha Obama skończyła 20 lat! Kim jest córka Michelle i Baracka Obama?

Sasha to młodsza córka państwa Obama. Tak naprawdę na imię ma Natasha. Młodsza z córek, Urodziła się się 10 czerwca 2001 r. W dzieciństwie trenowała gimnastykę i uczyła się gry na fortepianie. Przez długi czas kadencji ojca, wiodła życie normalnej nastolatki, m.in. pracowała jako kelnerka, by zarobić na swoje kieszonkowe.

Natasha Obama studiuje na University Michigan. Chroni swoją prywatność i dzieli się nią na własnych warunkach. Świat zachwycił się młodszą córką Obamów, gdy opublikowała zdjęcie ze studniówki, na której towarzyszył jej chłopak.

W 2014 r. Malia i Natasha trafiły na listę 25. najbardziej wpływowych nastolatków według magazynu Time.