Horoskop finansowy tygodniowy 12-18 lutego 2024 zdradza, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tym okresie pod kątem pieniędzy. Jedne mogą spodziewać się nieprzewidzianych wcześniej wydatków, a inne powinny ostrożniej wydawać gotówkę. Czytaj dalej i dowiedz się, na co się przygotować.

Baran (21.03-19.04)

Baranowi gwiazdy zwiastują w tym tygodniu nieoczekiwany wydatek, którego jednak nie będzie dało się uniknąć. Niestety w zeszłym tygodniu trochę zbyt odważnie gospodarował gotówką, więc teraz nie zostanie mu jej już zbyt wiele na resztę miesiąca.

Byk (20.04-20.05)

W tym tygodniu ktoś poprosi Byka o pożyczkę średniej sumy pieniędzy. Powinien zastanowić się, czy ta kwota faktycznie jest tej osobie potrzebna na coś ważnego, ale także przeanalizować, czy będzie ona mogła ją potem zwrócić.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Podczas tego tygodnia Bliźniętom zabraknie gotówki na coś, co będzie dla nich bardzo ważne. Na szczęście mają w swoim otoczeniu wspaniałych bliskich, których mogą poprosić o pomoc, a ci na pewno jej udzielą bez problemu.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W tym tygodniu Raka spotka nie lada pokusa wydania pieniędzy na coś interesującego. Ma on jeszcze trochę luźnej gotówki w portfelu, więc będzie mógł coś kupić, ale powinien zastanowić się, czy oszczędności nie przydadzą się potem na coś ważnego.

Lew (23.07-22.08)

Lew w tym tygodniu powinien zdecydowanie unikać wszelkiego rodzaju gier losowych. Gwiazdy zdradzają, że nie będzie on miał w nich powodzenia i lepiej zachować pieniądze na później, niż stracić ufając niepewnej nadziei szybkiego zysku.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna powinna skupić się na poszukiwaniu dodatkowego źródła zarobku, żeby na nic jej nie brakło gotówki. Wskazane jest dla niej także rozważne gospodarowanie finansami. Dzięki temu ma szansę odłożyć pokaźną sumę na później.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Na drodze Wagi pojawią się osoby, które będą próbowały naciągnąć ją na pieniądze, nie mając czystych zamiarów zwrócenia danych im funduszy. Ten znak zodiaku powinien zachować szczególną ostrożność i nie rozdawać zbyt śmiało gotówki.

Skorpion (23.10-21.11)

W tym tygodniu Skorpion zachowa się nieodpowiedzialnie i wyda więcej, niż powinien. Co prawda to, na co przeznaczy pieniądze, przyniesie mu szczęście, ale tylko chwilowe, bo potem zrozumie, że teraz musi zacząć poważnie oszczędzać.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nie będzie miał głowy do pieniędzy w tym tygodniu. Powinien zasięgnąć rady u odpowiedzialnych i racjonalnych osób z bliskiego otoczenia. Udzielą mu oni wskazówek co do gospodarowania gotówką i pomogą zaplanować wydatki.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Podczas tego tygodnia Koziorożec powinien uważnie rozglądać się za okazjami do zysku. Gwiazdy wróżą mu kilka takich szans, jednak nie zostaną mu one podane na tacy i musi mieć oczy i uszy szeroko otwarte, żeby ich nie przegapić.

Wodnik (20.01-18.02)

W tym tygodniu Wodnik pokusi się o impulsywne wydawanie pieniędzy na drobne przyjemności. Pojedynczo nie stanowiłyby problemu, jednak ten znak zodiaku zdecyduje się na kilka z nich, wobec czego może zostać mu mało gotówki.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby zapragną w tym tygodniu zacząć oszczędzać, jednak w zeszłym tygodniu nieodpowiedzialnie gospodarowały pieniędzmi, wskutek czego nie mają obecnie czego odłożyć. Powinny rozsądniej decydować o swoich wydatkach.