Najbardziej znany jasnowidz w Polsce, Krzysztof Jackowski, swoje przeczucia na temat przyszłości najczęściej publikuje na swoim kanale w serwisie YouTube. Czasem udziela też wywiadów mediom, a ostatnio w jednym z nich głosił, że czeka nas ogromne zamieszanie i "zadyma za zadymą". Teraz skupia się na kwestii konfliktów na świecie i ostrzega Polaków. Jasnowidz Jackowski alarmuje, że zaczyna się „najpoważniejszy moment od 2020 roku”. Co zapowiada tym razem?

Zaczyna się „najpoważniejszy moment od 2020 roku”?

Jasnowidz Jackowski często skupia się na kwestiach związanych z obecną sytuację polityczną i społeczną. W ostatnim nagraniu profeta wraca do swoich wcześniejszych wizji. Mówił wtedy, że gdy do konfliktu w Ukrainie dojdzie drugi, na Bliskim Wschodzie, wtedy pokój całego świat może być zagrożony. Zdaniem Jackowskiego właśnie nadchodzi "najpoważniejszy moment od 2020 roku".

Obawiam się, że stoimy w obliczu bardzo napiętej, trudnej sytuacji, kto wie, czy nie sytuacji bez wyjścia. U progu czasu przed wielkim konfliktem na świecie, kiedy to ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać. I chyba stoimy w tej chwili przed wielkim konfliktem – zapowiada jasnowidz.

Krzysztof Jackowski uważa, że wszelkie nagłe wydarzenia na Bliskim Wschodzie mogą odbić się rykoszetem na sytuacji w Polsce. Opowiada, że jego wizje wyraźnie wskazują na bieg wypadków, który połączy różne obecne konflikty na świecie. Podobno już teraz narasta niepokój.

Zobacz też:

Jasnowidz Jackowski z niepokojącą wizją wiosny

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nowe wizje łączy wyraźnie z wydarzeniami w okolicy Izraela. Uważa, że wszelkie podejmowane tam działania są zaplanowane i wymierzone. Słowa profety przyprawiają o gęsią skórkę.

To, co się dzieje w tej chwili, to jest plan. To nie dzieje się przypadkowo. To ogólny plan działań i ustawień militarnych w strefach, gdzie najprawdopodobniej wybuchnie konflikt – mówi jasnowidz.

Kiedy zaczną rozgrywać się wydarzenia, o których mówi jasnowidz? Podobno wiosną tego roku w Polsce powinniśmy się przygotować na niepokojące zdarzenia i komunikaty. Krzysztof Jackowski podaje nawet, by zacząć się przygotowywać na niebezpieczeństwo.

Mówiłem w grudniu, że marzec, kwiecień, maj, to są już miesiące, które mogą być miesiącami narastającego niebezpieczeństwa. Ja absolutnie nie chcę siać żadnej paniki, ale w tym momencie rozsądnym jest zabezpieczyć się na wypadek jakichś niepokojących zdarzeń (…). Narasta niepewność – alarmuje Jackowski.

Polski jasnowidz zapowiada, że w marcu i kwietniu możemy zacząć odczuwać niepokojące zmiany. Ostrzega, że warto uważnie słuchać medialnych doniesień i być gotowym na wszystko. Należy jednak pamiętać, że wiele z wizji Jackowskiego się nie wypełniło i przyjmować je z przymrużeniem oka.

Zobacz także:

Więcej o najnowszej wizji Krzysztofa Jackowskiego znajdziesz tutaj:

Sprawdź także: