Niektórzy na walentynki czekają cały rok, a inni w ogóle nie obchodzą tego święta. Nie sposób jednak o nich zapomnieć. Jeszcze zanim przyjdzie nam celebrować 14 lutego, warto postawić na czujność. Wskazano, że 3 znaki zodiaku czeka kryzys przed walentynkami. Każdy z nich dostanie inną szansę na szybką naprawę związku. Sprawdź, czy jesteś na liście.

 Które znaki zodiaku czeka kryzys przed walentynkami?

Astrolodzy ujawnili, że jeszcze przed walentynkami u kilku pechowych znaków zodiaku nadejdzie kryzys w związku. Problemy pojawią się niezależnie od tego, na jakim etapie jest relacja. Nie sposób będzie uciec od kilku kwestii do wyjaśnienia. Los postawi na ich drodze przeszkody i pułapki. Do głosu może dojść skrywana dotąd zazdrość lub żal. Niespełnione obietnice same o sobie przypomną. Lepiej szybko wziąć się do rozwiązywania wszelkich komplikacji, by zdążyć przed 14 lutego. Te 3 znaki zodiaku czeka kryzys przed walentynkami:

  • Baran,
  • Lew,
  • Skorpion.

Zobacz też:

Jak zażegać kryzys przed walentynkami? 

Baran

Baran nie będzie miał teraz głowy do zajmowania się sprawami uczuciowymi. Taka sytuacja u osób w związku może przyciągnąć kłopoty. Partnerka szybko poczuje się odstawiona na boczny tor. Napięta atmosfera sprawi, że szybko przyjdzie kryzys przed walentynkami. Zanim wydarzy się coś, co zepsuje świętowanie na dobre, warto okazać drugiej połówce choć odrobinę uczucia i zapewnić o swojej miłości.

Lew

Lew już wkrótce zacznie planować miłe świętowanie w towarzystwie ukochanej osoby. Nie wszyscy jednak mają w sobie tyle entuzjazmu co Lew. Może się okazać, że partner wcale nie ma ochoty na wykwintne kolacje lub romantyczne wycieczki. Zanim na dobre rozpocznie się z tego powodu kryzys przed walentynkami, Lew powinien odłożyć dumę na bok i zapytać drugą osobę, jak lubi świętować. Dzięki temu znajdzie się zadowalający kompromis.

Skorpion

Skorpion w tym roku może całkowicie zapomnieć o tym, że nadchodzi 14 lutego. Zajmie się swoimi sprawami i nie zaplanuje nic wyjątkowego na ten dzień. Druga połówka w związku szybko rozgryzie Skorpiona i zarzuci mu brak zaangażowania. By zażegnać kryzys przed walentynkami, trzeba będzie włożyć trochę więcej pracy, niż tylko kupić kwiaty lub czekoladki. Partnerka oczekuje przynajmniej szczerego wyznania lub podjęcia znaczącego kroku.

Sprawdź także:

Zobacz także: