Córka Kate Moss, 18-letnia Lila, zadebiutowała na wybiegu! 

W latach 90. wszystkie wybiegi należały do Kate Moss. Supermodelka zgarnęła wszystko: tytuł supermodelki, it girl, ikony mody, właścicielki największej liczby okładek i rockandrollowej dziewczyny. A to wszystko w czasach, gdy nie istniała tak silna promocja jak dziś, dzięki social mediom. Jej narzędziem promocji była charyzma i niebanalna uroda. Dziś do branży wielkiej mody oficjalnie wchodzi jej 18-letnia córka, Lila Grace Moss-Hack. Oficjalnie, bo po raz pierwszy wystąpiła na wybiegu i to Miu Miu na wiosnę-lato 2021. Duże współprace z markami jak np. Markiem Jacobsem czy sesje zdjęciowe dla popularnych magazynów i kontrakt z agencją modelek ma już dawno za sobą. Czy córka córka Kate Moss i założyciela magazynu „Dazed” Jeffersona Hacka zatrzęsie światem mody tak jak córka Cindy Crawford, Kaia Gerber?

Zobacz też: Julia Wieniawa i jej mama w podobnych sukienkach. Dwie kobiety, dwa pokolenia i jedna modna sukienka na jesień!

Córka Kate Moss, 18-letnia Lila: jak dwie krople wody! 

Jedno jest pewne, Lili przyjdzie się mierzyć z porównaniami do słynnej mamy, jak wszystkim dzieciom, które postanowiły podążać śladem rodziców. Wróżymy jednak 18-latce wielką karierę - ma wszystko, czego potrzeba, a do tego wygląda niemal identycznie jak jej mama z początków kariery. Czy wystarczy jej charyzmy, by zyskać status ikony jak Kate Moss i czy w ogóle będzie to jej celem? Mamy nadzieję, że w tym pojemnym świecie fashion znajdzie swoje miejsce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kate Moss Agency (@katemossagency) Paź 6, 2020 o 8:45 PDT

„Być może zawsze uważałam to za ciekawe, ponieważ widziałam tę branżę od kiedy byłam małą dziewczynką. Kiedy po raz pierwszy brałam udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, pomyślałam, że tak, podoba mi się to i chcę się w to zaangażować”, powiedziała Lila w jednym z wywiadów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lila Moss (@lilamoss) Paź 6, 2020 o 9:16 PDT