Chrissy Teigen zmaga się z chorobą alkoholową

To, że była modelka walczy z uzależnieniem od napojów alkoholowych nie było dla nikogo tajemnicą. Gwiazda jest znana z bliskich relacji z fanami i z otwartego zwierzania się z intymnych szczegółów swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że ostatnio postanowiła zaktualizować fanom, jak obecnie wygląda jej walka z uzależnieniem.

Chrissy Teigen opublikowała filmik na Instagramie, na którym śpiewa, tańczy i świetnie się bawi podczas wakacji w St. Bart’s. Jeden z obserwujących profil gwiazdy skomentował nagranie słowami: „Chcę te leki, które bierzesz!” Była modelka nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi:

-4 tygodnie trzeźwości – odpisała Chrissy Teigen razem z kilkoma emotkami serc i znakami modlitwy

Zobacz też: Chrissy Teigen odpowiada na wzruszające słowa męża po stracie dziecka. Muzyk zadedykował jej swój występ

Chrissy Teigen mówi otwarcie o swoich uzależnieniach

Nie był to pierwszy raz, kiedy była modelka zdecydowała się mówić głośno o swoich problemach z alkoholem. W 2017 roku podczas rozmowy z Cosmopolitan gwiazda wyznała, że robi sobie przerwę od picia alkoholu:

-Po prostu piłam za dużo. Przyzwyczaiłam się do włosów, makijażu i kieliszka wina. Potem ten kieliszek wina wpływał na mnie jeszcze przed rozdaniem nagród. Potem kilka kieliszków na samym rozdaniu. Z czasem poczułam się źle, robiąc coś głupiego w stosunku do ludzi, których naprawdę szanowałam. Najgorsze jest to uczucie. Czujesz się okropnie. To nie wygląda dobrze, ani dla mnie, ani dla Johna, ani dla nikogo.” – wyznała Chrissy Teigen w rozmowie z Cosmopolitan

Zobacz też: Najlepsza reklama ojcostwa: John Legend zmienia pieluchy w reklamie Pampers

Bolesny czas dla Chrissy Teigen i Johna Legend

Decyzja Chrissy Teigen o wytrzeźwieniu zapadła niedługo po tym, jak modelka otwarcie przyznała, że znalazła się w jak sama określa, „dziurze depresji żałobnej”, po starcie dziecka. Chłopiec miał nosić imię Jack. W 20. tygodniu ciąży gwiazda doznała powikłań i niestety poroniła. Kobieta zamieściła zdjęcie na Instagramie, za pośrednictwem którego podziękowała swoim fanom i bliskim za wsparcie oraz zwróciła się do nienarodzonego synka:

-Do naszego Jacka- tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy dać Ci domu, którego potrzebowałeś do przeżycia. Zawsze będziemy Cię kochać. Dziękuję wszystkim, którzy przesyłają nam pozytywną energię, myśli i modlitwy.- podpisała fotografię Chrissy Teigen

Zobacz też: Wzruszające słowa męża Chrissy Teigen o ich relacjach po poronieniu "Kocham żonę bardziej niż kiedykolwiek"

Obecnie Chrissy Teigen oraz John Legend wykorzystują swoją rozpoznawalność, aby pomóc ludziom z powodu podobnego rodzaju bólu. Zaraz przed Świętem Dziękczynienia ogłosili, że współpracują z McDonald’s, aby wspólnie zebrać pieniądze dla rodzin ze śmiertelnie chorymi lub rannymi dziećmi za pośrednictwem Ronald McDonald House Charities

Zobacz też: Chrissy Teigen po miesiącu żałoby wraca do momentu poronienia: "Powiedziano mi, że nadszedł czas, by pożegnać się z dzieckiem"