Chrissy Teigen i John Legend o swojej relacji po stracie dziecka

Chrissy Teigen i John Legend to jedna z tych par w show biznesie, która dzieli się życiem  prywatnym ze swoimi fanami, a ci w zamian okazują im wsparcie w trudnych chwilach. Para doświadczyła takiego wsparcia w ostatnim czasie, kiedy Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko. Chociaż część Internautów była w szoku i ze zdziwieniem pytali, dlaczego modelka pokazuje światu tak intymne chwile ze swojego życia, to większość dziękowała za tą szczerość, pisząc, że to wielkie wsparcie dla osób, które też doświadczyły straty dziecka. 

Nie wiedziałem, że możemy doświadczyć takiego żalu i jeszcze podzielić się z nim innym. Kiedy to zrobiliśmy, zrozumiałem jednak, jak wiele znaczył ten gest dla innych ludzi. To dla nas ważne doświadczenie, dzięki któremu wiele się nauczyłem. Jestem wdzięczny żonie, że podjęła tak odważną decyzję - mówił John Legend rozmowie z "Good Morning America".

Jak przyznaje John Legend, to doświadczenie jeszcze bardziej zacieśniło ich relacje i sprawiło, że stali się silniejsi:

Po prostu wiem, że kocham żonę bardziej niż kiedykolwiek. Razem przeszliśmy przez wiele wyzwań, które uczyniły nas silniejszymi. Wiem też, że to nie zawsze się zdarza, gdy ludzie przeżywają razem różne tragedie, ale wyzwania, przed którymi stanęliśmy, sprawiły, że jesteśmy siebie pewni. Zarówno jako pary, jak i rodziny - dodał muzyk.

To nie pierwszy raz kiedy znany artysta w tak piękny sposób mówi o swojej żonie. Podczas październikowego występu na Billboard Music Awards, który odbył się kilkanaście dni po tragedii, muzyk wykonał wzruszający utwór, "Never Break", który zadedykował swojej żonie.

Tak bardzo kocham i cenię Ciebie i naszą rodzinę. Razem doświadczyliśmy najwyższych wzlotów i upadków. Jestem pod wrażeniem siły, którą pokazałaś w najtrudniejszych momentach. To niezwykły dar, móc wnosić życie na świat. Doświadczyliśmy cudu, mocy i radości tego daru, a teraz głęboko poczuliśmy jego wrodzoną kruchość - napisał John Legend na Twitterze.

Przeczytaj także: Meghan Markle poroniła: "Tuląc swoje pierwsze dziecko, wiedziałam, że tracę drugie"

Chrissy Teigen szczerze o poronieniu

Chrissy Teigen na początku października zamieściła na swoim Instagramie bardzo poruszające zdjęcie i napisała słowa chwytające za serce. 

Przepraszam, że w pierwszych chwilach twojego życia były takie komplikacje i nie mogliśmy dać ci domu, w którym mógłbyś żyć dalej. Zawsze będziemy cię kochać - zwróciła się do synka, którego straciła.

"Jesteśmy wdzięczni za życie, które mamy; za nasze wspaniałe dzieci, Lunę i Milesa oraz wszystkie niesamowite rzeczy, których mogliśmy doświadczyć. Ale codzienność nie może być pełna słońca. W te najmroczniejsze dni będziemy w żałobie, będziemy wypłakiwać oczy. Ale też mocniej się przytulimy i wspólnie przez to przejdziemy" - dodała wówczas modelka. 

Zobacz także: Chrissy Teigen poroniła. "W te najmroczniejsze dni będziemy w żałobie" - napisała o stracie dziecka