Brooklyn Becham i Nicola Peltz – historia związku

Brooklyn Beckahm potwierdził swój związek z amerykańską modelką i aktorką w styczniu 2020 roku, kiedy na Instagramie złożył jej życzenia urodzinowe. W kwietniu Nicola opublikowała ich pierwsze wspólne zdjęcie z podpisem „umawiam się z moim najlepszym przyjacielem i to sprawia, że jestem taka szczęśliwa”. 

Para zaręczyła się w lipcu 2020 roku  na wzgórzu w Bedford, w stanie Nowy Jork. Beckham potwierdził tę informację dopiero kilka tygodni później. Udostępnił wtedy urocze zdjęcie z zaręczyn, na którym obejmuje się z ukochaną, która ma pierścionek na palcu. 

Dwa tygodnie temu poprosiłem moją bratnią duszę o rękę, a ona powiedziała tak, jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Obiecuję, że kiedyś będę najlepszym mężem i najlepszym tatusiem. Kocham Cię kochanie xx – napisał. 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz: jak wyglądał ślub?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz to obecnie jedna z najgorętszych par w Hollywood. Modelka i syn Victorii i Davida Beckhamów w ciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie pojawiali się w największych zagranicznych magazynach, m.in. w Vogue’u. Na kanale Youtube amerykańskiego Vogue’a opowiadali o swoim związku i zdradzali szczegóły dotyczące uroczystości, poza jedną – datą wydarzenia. Dzisiaj już wiemy, że Beckham i Peltz są małżeństwem. Jak wyglądał ślub, który nazywany jest wydarzeniem roku?

Wesele odbyło się w posiadłości ojca panny młodej na Florydzie, która wyceniana jest na 76 milionów dolarów.  27-Nicola i 23-letni Beckham zaplanowali tam wielodniową uroczystość. W piątek goście mogli przyjechać na przyjęcie powitalne, które poprzedzało ślub i weselę następnego dnia. Według „People” ślub obejmował tradycyjną żydowską uroczystość, podczas której babcia Nicoli była jej druhną honorową. Panna młoda w listopadzie 2021 r. zdradziła „CR Fashion Book”, że podczas wielkiego dnia będzie miała na sobie stworzoną na zamówienie suknię od Valentino

Lista gości podczas wesela Brooklyna Bechama i Nicoli Peltz była równie imponująca, co sama sceneria. Jak podają zagraniczne media, zaproszonych zostało prawie 600 osób. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście rodzin pary młodej. Victoria Beckham na ślub syna wybrała długą srebrną suknię na cienkich ramiączkach z koronkowymi zdobieniami. David Beckham postawił natomiast na klasyczny smoking. Na ceremonii pojawili się także m.in. siostry Williams, Gordon Ramsey, Melanie C czy Eva Longoria.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz - zdjecia ze ślubu

Para na zdjęcia ze swojego ślubu dała wyłączność magazynowi Vogue. Już dzień po ceremonii zostały one publicznie udostępnione. Znajdziecie je, wraz z innymi zdjęciami z wesela, w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: