W październiku ubiegłego roku Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się. Teraz, mniej więcej pół roku po przyjęciu pierścionka, celebryka jest już zoną muzyka! Co wiemy o ich sekretnym ślubie?

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub

Zaręczyny Kourtney Kardashian i Travisa Barkera miały miejsce 17 października 2021. Muzyk oświadczył się celebrytce na plaży w Montecito (Kalifornia, USA). Kardashianka po fakcie pochwaliła się nimi na Instagramie.

Na zawsze - podpisała zdjęcie z ukochanym.

Okres narzeczeństwa nie trwał jednak zbyt długo. Jak donosi amerykański portal TMZ, po około roku związku Kourtney Kardashian i Travisa Barkera stanęli na ślubnym kobiercu.

Ceremonia odbyła się w nocy z poniedziałku na wtorek w Las Vegas. Para miała o 1:30 lokalnego czasu (zaledwie parę godzin po gali rozdania nagród Grammy) pojawić się w jednej z licznych kaplic, by ślubować sobie miłość i wierność. Ślubu udzielił im sobowtór Elvisa Presleya, a do środka wpuszczono wyłącznie prywatnego fotografa pary. Nie wiemy, jak prezentowali się państwo młodzi, ale z pewnością wkrótce dowiemy się tego z ich social mediów. 

Portal TMZ poinformował również, że Kardashianka i muzyk wkrótce ponownie wezmą ślub. Tym razem będą towarzyszyć im zaproszeni goście, których jak przystało na jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie, będzie sporo. 

W galerii pod artykułem znajdziecie zdjęcia nowożeńców.

Gratulujemy!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: