Powstanie 7. sezon kultowego „Seksu w wielkim mieście”!

Niedawno furorę zrobiła informacja o kontynuacji „Plotkary”, a teraz wygląda na to, że szykuje się powrót kolejnego znanego serialu. Pomimo tego, że od premiery „Seksu w wielkim mieście” minęły dwie dekady, a w między czasie doczekaliśmy się dwóch filmów opartych na fabule serialu, losy czterech stylowych przyjaciółek wciąż budzą zainteresowanie fanów.

Amerykańskie media, New York Post oraz Page Six, niedawno poinformowały, że HBO Max potwierdziło kontynuację „Seksu w wielkim mieście”. Co więcej, wytwórnia podpisała już kontrakt na 7. sezon  popularnego serialu. Przypomnijmy, że ostatni odcinek produkcji został wyemitowany w 2004 roku!

Zobacz też: Kultowa "Plotkara" powraca. Premiera 7. sezonu "Gossip Girl" już w 2021 roku!

Kogo zabraknie w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Jak donosi K MAG, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon, kolejno wcielające się postaci Carrie Bradshaw, Charlotte York oraz Mirandy Hobbes już potwierdziły swój udział w 7. sezonie „Seksu w wielkim mieście”. Najprawdopodobniej w kontynuacji zabraknie kluczowej bohaterki oraz czwartej przyjaciółki – Samanthy Jones. Wcielająca się w tę postać Kim Cattrall wielokrotnie powtarzała, że nie chce brać udziału w ewentualnym powrocie serialu. Co więcej, gwiazda nie ma problemu, aby w postać jej bohaterki wcielił się ktoś inny. Wiadomo także, że Kim Cattrall oraz wcielająca się w postać jej przyjaciółki Carrie, Sarah Jessica Parker, nie przepadają za sobą. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalną informację ze strony serialowej Sam.

Zobacz też: Najlepsze filmy i seriale z Jennifer Aniston: lista dla prawdziwych fanów

Gdzie i kiedy obejrzeć 7. sezon „Seksu w wielkim mieście”?

Na razie nie jest znana oficjalna data pojawienia się 7. sezonu kultowego serialu. Wiadomo natomiast, że będzie można go oglądać na platformie HBO Max. Nie jest również znana konkretna liczba odcinków, jaka zostanie nakręcona w ramach kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”.  Wiemy jednak, że powstający sezon ma być osobną i unikalną, ale za to mniej rozbudowaną historią głównych bohaterek.

Fani z radością przyjęli informację o powrocie ich ulubionego serialu. Zwłaszcza teraz, kiedy wraz z nowym rokiem „Seks w wielkim mieście” zniknął z platformy Netflix. Pozostaje nam jedynie z niecierpliwością czekać na dalsze szczegóły dotyczące powstania kontynuacji kultowego serialu.

Zobacz też:

Netflix: 10 naszych ulubionych seriali i filmów, które znikną z platformy do końca 2020 roku

Sarah Jessica Parker była prześladowana seksualnie przez znanego aktora