„Plotkara”. Kto wyreżyseruje najnowszy sezon serialu?

Za reżyserię nowej "Plotkary" odpowiadać ma 24-letnia Kanadyjka Karena Evans. Artystka zasłynęła, reżyserując teledyski Drake’a do singli „Nice for What”, „In My Feelings” oraz  „God Plan”, które znalazły się na liście przebojów Billboard Hot 100 w 2018 roku. Pomimo młodego wieku, zdobyła między innymi nagrodę Much Music Video Awards w 2018 roku dla najlepszego reżysera, tym samym stając się pierwszą kobietą w historii, która otrzymała nagrodę Lipsett Prism Prize za reżyserię teledysków. Evans zajmuje się także aktorstwem i wystąpiła w wielu produkcjach, między innymi w „Firecrackers”, czy młodzieżowym melodramacie „Każdego dnia”. O zatrudnieniu reżyserki poinformował producent wykonawczy najnowszej „Gossip Girl” Joshua Safran.

Zobacz też: 13 filmów idealnych na domowe wieczory

7. sezon „Gossip Girl”. Co zobaczymy w najnowszym sezonie Plotkary?

Akcja 7. sezonu kultowej produkcji rozpoczyna się osiem lat po zakończeniu poprzedniej części. Przedstawiać będzie nowe pokolenie nowojorskich nastolatków, które, podobnie jak w poprzednich sezonach, uczęszcza do prywatnej szkoły i boryka się z problemami "pierwszego świata". Ich poczynania znowu komentować będzie tytułowa tajemnicza Plotkara. Twórcy serialu zastrzegają jednak, że widz nie rozczaruje się, gdy zostanie ujawniona jej tożsamość. Według nich, nie jest to zagadka niemożliwa do rozwiązania. Więcej na temat „Gossip Girl” wypowiedział się producent serialu Josh Schwartz podczas konferencji prasowej TCA w 2019 roku:

- Grupa dorosłych kontrolowanych przez Plotkarę nie miałaby większego sensu. Stwierdziłem, że jest coś naprawdę interesującego w tym, że wszyscy bohaterowie są Plotkarą na swój własny sposób. Wszyscy jesteśmy pożywką dla mediów społecznościowych. Opowiadanie tej historii przez nowe pokolenie licealistów z Upper East Side wydawało się najlepszym pomysłem.

W listopadzie 2019 roku Schwartz zapowiedział także, że najnowszy sezon „Plotkary” będzie zawierał dużo wątków społeczności LGBT+, osób ciemnoskórych, zwrócenie uwagi na pieniądze i związane z tym przywileje w roku 2020, a także nieoczekiwane, zaskakujące zwroty akcji.

Zobacz też: Dom z filmu "Rebecca" istnieje naprawdę. Jaką kryje tajemnicę?

Kto wystąpi w najnowszym sezonie „Plotkary”?

Czy w 7. sezonie "Gossip Girl" zobaczymy swoich aktorów - ulubieńców? Cóż, akcja rozgrywa się kilka lat później, więc teoretycznie obsada powinna być nowa. Na ten moment wiadomo, że w obsadzie pojawi się Kristen Bell, która powróci jako głos kultowej Gossip Girl, opisującej życie bohaterów. Wiemy także, że w głównych rolach zobaczymy takich aktorów, jak Jordan Alexander, Emily Alan Lind, Tavi Gevinson, Eli Brown, Johnathan Fernandez, Whitney Peak oraz Jason Gotay.

7. sezon „Gossip Girl”. Kiedy premiera na HBO Max?

Data premiery nie jest jeszcze znana. Według założeń, ekipa miała wrócić na plan filmowy w marcu tego roku, ale wszystko pokrzyżowała panująca pandemia koronawirusa. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, najnowsze odcinki będzie można śledzić na HBO Max już w pierwszej połowie 2021 roku!

Zobacz też: Emily in Paris - kiedy drugi sezon?