Anielskie liczby: co oznacza liczba 1111?

Anielskie liczby w numerologii to liczby o potężnym znaczeniu. Mówi się, że anielskie liczby zesłały nam Anioły, które chcą się z nami poprzez nie komunikować. Anielskie liczby to sekwencja liczb, takich jak na przykład 1111 w dacie 11.11 (listopada) czy godzina 11:11.

Anielskie liczby i ich sekwencje niosą ze sobą określone informacje od naszych anielskich przewodników, którzy chcą nam zwrócić uwagę na ważne rzeczy. Zgodnie z anielską numerologią, każda cyfra ma swoją określoną wibrację. Anielską liczba 1111 przedstawia wibrację numeru 1 powiększoną i wzmocnioną czterokrotnie.

Numer 1 rezonuje z następującymi energiami i wibracjami:

 • ambicji,
 • odwagi,
 • asertywności,
 • kreatywności,
 • motywacji, 
 • sukcesu,
 • niezależności,
 • nowych początków
 • osiągnięć,
 • samorozwoju,
 • wytrwałości,
 • samodzielności,
 • poczucia jedności ze światem wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Właśnie dlatego dzień 11 listopada, czyli jedenasty dzień jedenastego miesiąca jest dniem szczególnym, który ma w sobie anielską liczbę.

Czego możemy spodziewać się w tym wyjątkowym dniu?

PRZECZYTAJ HOROSKOP NA 11 LISTOPADA:

Anielskie liczby i "anielski dzień" 11.11

11 listopada to dzień, który zgodnie z anielskimi liczbami oznacza nowy początek. Spodziewaj się duchowego przebudzenia. 11.11 zwiastuje radykalne zmiany. Tego dnia możesz odkryć dla siebie nową drogę, którą będziesz podążać przez najbliższy czas. Anioły szykują dla ciebie coś wyjątkowego. Bądź czujna i wypatruj znaków, które będą dla ciebie drogowskazem. 

Zobacz także:

Dla wielu z nas 11.11 będzie dniem prawdziwej rewolucji, która zaważy na twojej przyszłości. Nie bój się rozpocząć nowego rozdziału w życiu. Może to właśnie odpowiedni czas na podsumowania. Nie musisz czekać aż do grudnia. Zastanów się, czy to, w jakim miejscu jesteś teraz, zadowala cię w zupełności. Czy przynosi ci szczęście i satysfakcję? Poświęć przemyśleniom dłuższą chwilę. Rozgranicz analizę na życie prywatne i zawodowe.

Wykorzystaj datę 11.11 na zmiany, które będą dla ciebie najlepsze i oczyszczające. To idealny dzień na medytację i odprawianie rytuałów. Bądź architektem swojej przyszłości. Nie skreślaj tego, co działo się do tej pory. Pamiętaj, że nawet trudne i bolesne doświadczenia są po coś. One cię ukształtowały i sprawiły, że w zupełnie inny sposób podchodzisz do wielu spraw. 

Dzień 11 listopada daje nam szansę na rozpoczęcie nowego życia. Wibracje anielskich liczb 1111 tylko temu sprzyjają. Dodadzą ci odwagi, determinacji i pewności siebie. Daj sobie tego dnia przyzwolenie na duchowy

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

11.11 z anielską liczbą to najszczęśliwszy dzień w roku

Anielskie liczby 1111, które rządzą 11 listopada nie bez powodu sprawiają, że to najszczęśliwszy dzień w roku. Astrologowie podpowiadają, żeby w tym dniu najbardziej skupić się na swoich pragnieniach. Wykorzystaj moc anielskiej liczby i opiekę Anioła i połącz się ze swoją jaźnią. Zajrzyj do wnętrza swojej świadomości i odczytaj sygnały, które docierają do ciebie. Przypomnij sobie, co niesie za sobą anielska liczba. Daje ci ona duże pokłady odwagi, wewnętrznej siły, intuicji, wytrwałości do samorozwoju. Taki pakiet najlepszych wibracji z pewnością zaowocuje nowym początkiem, którego w głębi duszy tak bardzo potrzebujesz. Może jeszcze nie jesteś na to gotowa, ale w głębi siebie czujesz, że to jest ten moment. Powiedz sobie "teraz albo nigdy" i działaj. Z pomocą anielskich opiekunów jesteś w stanie zdziałać wszystko. 

Twoje myśli, plany, słowa i działania podjęte właśnie 11 listopada będą początkiem twojej nowej przyszłości. Tego dnia będą ci sprzyjać wszystkie moce i planety. 

Anielska liczba 1111 i anielski dzień 11.11 - jak to wykorzystać?

W dzień 11.11 wykorzystaj moc anielskiej liczby, czyli podwójnej jedenastki. Zaproś do swojego życia pożądaną energię. Pomyśl o tym, jak chcesz, żeby wyglądało twoje życie i co chcesz osiągnąć. Jakimi ludźmi chcesz się otaczać. A teraz spisz wszystkie myśli na kartce, a następnie wypowiedz je głośno. Wypowiadaj te słowa kilka razy, tak głośno, żeby twoje wewnętrzne ja je zrozumiało. Musisz je usłyszeć i muszą się one zakorzenić w tobie głęboko. Kiedy w nie uwierzysz i nie będziesz wątpiła, wówczas się spełnią.

11 listopada jest idealnym dniem na wizualizację swoich pragnień i marzeń. Wszystko to, na czym się skupisz tego dnia, zaowocuje w przyszłości. Dlatego 11.11 bądź przygotowana i odpowiednio wcześniej zaplanuj krok po kroku swoje działania, które doprowadzą cię do spełnienia.

NIE PRZEGAP RÓWNIEŻ:

Rytuały na dzień z anielską liczbą 1111

Rytuał oczyszczający na 11.11

11 listopada to także idealny dzień na rytuał oczyszczający i przywołujący dobrą energię. Aby go wykonać potrzebne będą Palo Santo, czyli specjalne kadzidło ze "świętego drzewa" lub ziołowe wiązki smugowe.

Jak wykonać rytuał oczyszczający 11 listopada?

 1. Zapal Palo Santo lub smugowy kij.
 2. Odczekaj chwilę, aż tlący dym rozprzestrzeni się wokół ciebie.
 3. Oczyść smużeniem przestrzeń wokół ciebie. Nie bój się wdychać oczyszczającego dymu.
 4. Podczas rytuału wypowiadaj na głos swój manifest. Rób to z głębokim przekonaniem, że już wkrótce się ziści.

Rytuał medytacji na 11.11

11 listopada wykonaj rytuał medytacji. Jest to 11-minutowy rytuał, który warto rozpocząć o godzinie 11:11 rano lub w nocy. Aby wykonać rytuał, postępuj krok po kroku z poniższymi wskazówkami:

 1. Oczyść przestrzeń - Zanim przystąpisz do rytuału, oczyść przestrzeń wokół siebie. Wykorzystaj do tego olejki eteryczne lub kadzidełka.
 2. Zadbaj o spokój, żeby nic cię nie rozpraszało.
 3. Ustaw minutnik na 11 minut. Tyle czasu będzie trwała medytacja.
 4. Usiądź w wygodnej pozycji, zamknij oczy i zrelaksuj się.
 5. Spraw, żeby twoje myśli przepływały spokojnie i nie skupiały się na jednym zagadnieniu.

Po zakończeniu 11-minutowej medytacji zauważysz, że twój umysł będzie wolny i spokojny. Pozbędziesz się trosk i zmartwień. Teraz jesteś gotowa, żeby przywołać obrazy siebie w przyszłości i wprowadzić w życie zmiany.

Rytuał swobodnego pisania

Po zakończeniu 11-minutowej medytacji przystąp do kolejnego rytuału. Teraz nadszedł czas na swobodne spisanie na kartce lub dzienniku swoich myśli. Niech nie hamują cię żadne ograniczenia.

Ważne: Rytuał swobodnego pisania podobnie jak rytuał medytacji trwa 11 minut, czyli patronuje im anielska liczba.

 1. Pisz swobodnie, daj się ponieść fali, która wyrzuca z ciebie na czystą kartkę papieru potok myśli. 
 2. Nie trać czasu na zastanawianie się, refleksję. To nie jest ten moment i czas. Teraz masz wyrzucić z siebie wszystko na czysty papier.
 3. Po upływie 11 minut zakończ pisanie.
 4. Przeczytaj na głos to, co napisałaś i wyciągnij wnioski ze swoich słów.

ZOBACZ TAKŻE: