Angelologia to nauka zajmująca się aniołami. Wielu z nas nieświadomie z niej korzysta np. modląc się do swojego anioła stróża. Często czujemy jednak potrzebę, żeby bezpośrednio się z nim skontaktować i poprosić o wsparcie. Okazuje się, że nie jest to aż takie trudne. Jak nawiązać kontakt z aniołem stróżem? Wystarczą 4 kroki, dzięki którym z pewnością przywołasz go do siebie. 

Angelologia: jak nawiązać kontakt z aniołem stróżem?

Każdy anioł stróż chroni nas przed innymi rzeczami. Dlatego, zanim przejdziemy do przywoływania go, najpierw należy się zastanowić, który najbardziej odpowiada naszej intencji.

Zobacz także: 

Jeżeli chcecie prosić o pomyślność w życiu osobistym, warto wówczas przywołać swojego anioła. Wystarczy, że się dowiesz, który Archanioł się tobą opiekuje. Wówczas będziesz wiedzieć, którego z nich przywołać.

Nawiązywanie kontaktu z aniołem stróżem nie należy do łatwych rzeczy i prawdopodobnie nie uda wam się od razu. Warto jednak próbować, bowiem jego wsparcie może się okazać dla was niezastąpione. 

Jak nawiązać kontakt z aniołem stróżem? 4 kroki, dzięki którym przywołasz go do siebie

Aby nawiązać kontakt z aniołem stróżem, musicie wykonać 4 kroki. Nie są one wymagające, ale na początku mogą się wydać trudne. 

1. Przygotuj się i zrelaksuj 

Zobacz także:

Przywoływaniu anioła musi towarzyszyć konkretna aura. Usiądź w spokojnym, cichym pomieszczeniu i odetnij się od wszelkich bodźców z zewnątrz - np. zamknij okno i wycisz telefon. Następnie znajdź wygodną pozycję i włącz relaksującą muzykę - może być ta służąca do medytacji. Zamknij oczy i skup się na oddechu tak, żeby całkowicie wyłączyć myślenie.

2. Pomyśl o intencji

Gdy już będziesz w pełni zrelaksowana, koniecznie pomyśl o intencji, o którą chcesz poprosić anioła. Dzięki niej będziesz też wiedzieć, którego z nich do siebie przywołać. 

3. Zwizualizuj sobie anioła

Zwizualizuj sobie anioła, którego pragniesz przywołać. Może się to wydać trudne, ale każdy z nas ma jakąś wizję tego, jak może on wyglądać. I w takiej właśnie postaci powinien pojawić się przed naszymi oczami. Jego nadejściu musi towarzyszyć wizja światła spadającego z nieba. Wyobraź sobie, że to światło wpływa do twojego ciała i napawa cię pozytywną energią. 

4. Podziękuj aniołowi

Pamiętaj o tym, żeby podziękować aniołowi za poświęcony czas i chęć pomocy. Możesz to zrobić przy pomocy modlitwy, ale też po prostu zwykłego podziękowania. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz się komunikować ze swoim aniołem, okaż mu wdzięczność, a twoje intencje zostaną wysłuchane. 

Zobacz także: