Wiara w anioła stróża może nas podtrzymać na duchu - zwłaszcza w trudnych chwilach. Warto mieć świadomość, że jest opatrzność, która nad nami czuwa. Istnieją nawet anielskie znaki, które są dowodem obecności anioła stróża w naszym otoczeniu. Jest jeszcze jeden sposób, żeby uświadomić sobie, co on chce nam przekazać. Wystarczy, że dowiecie się, jaka jest wasza liczba anielska. Możecie to obliczyć w prosty sposób. 

Angelologia: jak obliczyć liczby anielskie?

Obliczanie liczby anielskiej nie jest skomplikowane. Wystarczy, że poznacie pewien wzór, pod który wstawicie swoją datę urodzenia. 

Zobacz także: 

Powinniście dodać wszystkie cyfry znajdujące się w swojej dacie urodzenia. Jeżeli wyjdzie wam liczba dwucyfrowa, ponownie dodajcie obie cyfry. Tym samym otrzymacie swoją liczbę anielską. 

Np.: 16.08.1993

1+6+8+1+9+9+3=37

3+7=10

Zobacz także:

1+0=1

Anielska liczba osoby, która urodziła się 16 sierpnia 1993 roku, wynosi 1. Sprawdź, jakie są znaczenia każdej anielskiej liczby. 

Liczba anielska: sprawdź, co numer twojego anioła mówi o tobie

Jeżeli zauważycie gdzieś w otoczeniu swoją anielską liczbę, to znaczy, że wasz anioł stróż próbuje wam coś przekazać. Może to być lustrzana godzina na zegarku, ale nie tylko. Anielskie liczby bywają widoczne w tytułach książek, na znakach drogowych, a nawet w sklepie. 

Oto liczby anielskie i ich znaczenie: 

  1. Powinieneś więcej uwagi poświęcić swoim uczuciom. Jesteś osobą niezwykle emocjonalną i nie możesz tłumić w sobie emocji. Warto kierować się teraz instynktem, bowiem intuicja dobrze ci podpowiada. 
  2. Jesteś osobą racjonalnie podchodzącą do życia. Twój anioł prosi cię jednak o większą spontaniczność. Tylko w ten sposób będzie w stanie obronić cię przed złem. 
  3. Jesteś osobą kreatywną i energiczną. Jeżeli widzisz swoją anielską liczbę, jesteś ostrzegany o tym, żeby dać z siebie jeszcze więcej. Anioł w ten sposób próbuje pobudzić twoją ekspresję do działania. 
  4. Jesteś człowiekiem pomocnym, dla którego najważniejsze jest dobro drugiej osoby. Trudno jednak ogarnąć życie innych, samemu pozostając w chaosie. Dlatego anioł daje ci znaki, żebyś częściej planował i uporządkował swoją codzienność. 
  5. Osoby o liczbie pięć nie potrafią usiedzieć w miejscu. Wszędzie ich pełno, przez co potrafią przegapić pewne znaki. Gdy dostrzegą sygnał od anioła, powinny zajrzeć w głąb siebie i zacząć kierować się sercem. 
  6. Szóstki zawsze troszczą się o innych, a przede wszystkim o swoich najbliższych. Przez to dość często zapominają o sobie. Ich anielski znak wskazuje zatem z reguły, że powinny zatroszczyć się o siebie. 
  7. Jeśli twoją liczbą jest numer siedem, jesteś osobą uduchowioną. Nie boisz się zajrzeć w głąb samego siebie, ale... przez to bywasz płochliwy. Boisz się ryzykować, żeby nie zostać zranionym. Gdy widzisz swoją liczbę anielską, wszechświat daje ci sygnał, że warto zaryzykować. 
  8. Ósemka jest osobą niezwykle silną. W dodatku to urodzony optymista, w związku z czym doskonale nadaje się na lidera. Gdy zauważa swój anielski znak, powinien w stu procentach poświęcić się wyznaczonym sobie celom. Inaczej trudno będzie je osiągnąć. 
  9. Jeśli twoją liczbą jest numer dziewięć, jesteś osobą, dla której ważne są wyższe idee. Masz w sobie wewnętrzną siłę i wiarę. Właśnie dlatego aniołowie się o ciebie nie boją, ale często dają ci znaki, żebyś zwrócił uwagę na coś ważnego - zacznij szukać przyczyny w sobie, a nie w innych. 

Zobacz także: