44 numerologia

Liczba 44 w numerologii uważana jest za tak zwaną Liczbę Mocy. Liczby Mocy to liczby podwójne - 44, 55, 66, 77, 88, 99, które mają znacznie silniejszy wpływ niż pojedyncze. Nie są one jednak tym samym, co Liczby Mistrzowskie, do których zalicza się jedynie 11, 22, 33. Aby w pełni móc zrozumieć moc 44, należy wziąć pod uwagę jej liczby składowe, czyli 4 i 4 oraz ich sumę, czyli 8. A zatem czwórka jest w numerologii kojarzona przede wszystkim ze stabilnością i wytrwałością. Jej wibrację wykorzystać można przykładowo w czasie, gdy kładziemy podstawy pod jakieś nowe przedsięwzięcie lub projekt. Jest nie tylko dobrym startem, ale też obietnicą, że projekt uda się szczęśliwie doprowadzić do końca. Podobnie jest w przypadku liczby 8, z tym że jej wibracja zdaje się być jeszcze mocniejsza niż 4. 44 w numerologii oznaczać będzie więc pewność swego, stabilizację i zdrowy upór w dążeniu do celu.

Szczęśliwe liczby dla Lwa to właśnie między innymi 44. Zodiakalny Lew słynie z pewności siebie, nieustępliwości oraz podejmowania szybkich i pewnych decyzji. Nic więc dziwnego, że znak ten jest mocno powiązany z numerologiczną 44. To jego szczęśliwa liczba, która sprawuje nad nim ochronę i pojawia się w jego życiu zawsze wtedy, gdy potrzebuje znaku, że znajduje się na dobrej drodze.

Karta Sprawiedliwość, która wchodzi w skład grupy kart tarota znanej jako Wielkie Arkana, jest kartą powiązaną z liczbą 44. Sprawiedliwość - tarot przedstawia tę kartę jako kobietę trzymającą w dłoniach miecz i wagę, często utożsamianą z boginią Temidą. W pozycji prostej symbolizuje ona wyważenie i rozsądne decyzje. Jest szczególnie ważna dla numerologicznych 44, ponieważ symbolizuje zdrowy rozsądek i racjonalizację, o których niekiedy zdarza się im zapomnieć, kierującej się głównie intuicją. Karta Sprawiedliwości pomoże ci zrównoważyć w sobie obie te drogi i wyciągnąć jak najwięcej z ich połączenia. 

Co liczba 44 oznacza w numerologii anielskiej?

Anielski numer 44 jest związany z energią Archaniołów. Oznacza on, że anioły gotowe są przyjść ci z pomocą, to sygnał, że podążasz dobrą drogą, oraz że wkrótce otrzymasz na niej wsparcie. To sygnał, abyś miała odwagę przeciwstawić się trudnościom, które napotkasz i nie zbaczała ze wcześniej obranego kursu. To również przypomnienie o tym, abyś nie lekceważyła głosu swojej intuicji i z uwagą wsłuchiwała się w sygnały przychodzące z otaczającego Cię świata. Widząc 44, możesz spokojnie odczytać ją jako sygnał, że twoja ciężka praca i determinacja już niedługo dadzą pierwsze efekty. Jeśli będziesz wytrwała, twoje starania zostaną wynagrodzone.

Numerologia 44 - jaka jest numerologiczna czterdziestka czwórka?

Numerologiczna 44 jest więc pewna wiary w siebie, ma zaufanie do własnych działań i zdecydowanie podejmuje decyzje. Potrafi stworzyć dobry plan i skrupulatnie go realizuje. Stawia sobie ambitne cele i koncentruje się na ich osiągnięciu, nie robi tego jednak za wszelką cenę. Wierzy, że jej umiejętności i kompetencje doprowadzą ją do szczęśliwego zakończenia. Jednocześnie jednak nie dba wyłącznie o siebie. Wybiera zadania i przedsięwzięcia, które przysłużą się jak największemu gronu osób. Lubi naprawiać świat, chcąc uczynić go lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń. Choć liczba ta mocno wskazuje również na powodzenie finansowe, to nie jest ono dla niej celem samym w sobie. Przede wszystkim koncentruje się na powodzeniu przedsięwzięcia i na pożytku jaki przyniesie on dla społeczeństwa.

Ludzie, których liczbą w numerologii jest 44, są nieliczną grupą. To osoby cechujące się silną intuicją, której nie boją się słuchać. Są zdyscyplinowane, pragmatyczne i bardzo skuteczne. Ich niezachwiana pewność w słuszność swoich racji sprawia, że są bardzo odporne na stres i nie boją się konfrontacji, choć niekiedy mogą być też postrzegane jako osoby uparte i zawzięte, z którymi próżno rozpoczynać dyskusję. Ze względu na swoje dążenie do sukcesu mogą być odbierane jako materialiści, skupieni na bogactwie, nawet jeśli nie jest ono faktycznym celem ich działań.

Portret numerologiczny 44 składać będzie się więc z kilku ważnych aspektów. 44 jako liczba przeznaczenia wskazywać będzie, na osobę podejmującą działania dla dobra ogółu, altruistyczną, dalekowzroczną i zdolną do odroczenia lub nawet wyzbycia się gratyfikacji za swoje wysiłki. 

Zobacz także:

Liczba osobowości 44 charakteryzuje się zdolnością do stawiania czoła nawet najtrudniejszym problemom ze spokojem i opanowaniem. Jest zdyscyplinowana, skuteczna i skoncentrowana na problemie. Osobowość 44 często mają osoby, które walczą w słusznej (we własnej ocenie) sprawie lub są zdolne do pozostawiania po sobie monumentalnego dzieła. 

ZOBACZ TAKŻE:

Numerologia partnerska: Numerologia 44

Numerologia partnerska może okazać się pomocna w szukaniu wspólnego języka z drugą połówką. Numerologiczna 44 jest pewna siebie, przez co w związku może być dominująca i nieskłonna do kompromisów. Najlepiej dogada się z osobą wyrozumiałą i cierpliwą, taką, która nie będzie miała jej za złe zbyt późnych powrotów z pracy lub poświęcania ogromu uwagi kolejnym projektom. 44 ceni też niezależność, dlatego nawet na bardzo zaawansowanym etapie związku będzie jej zależało na tym, aby zachować jak największą autonomię. Osoby te mogą być też nieco oszczędne w okazywaniu uczuć, a w skrajnym wypadku nawet oschłe.

Numerologiczna 44 najlepiej dogada się więc się z partnerem, który jest gotowy zagwarantować swojej drugiej połówce dużo przestrzeni oraz który okazuje uczucia w inny sposób niż za pomocą słów i dotyku. Tego rodzaju towarzyszy można szukać wśród skłonnych do kompromisów numerologicznych 3, otwartych, ale nie zbyt wylewnych 7 oraz wrażliwych i stałych w uczuciach 9.

Liczba duszy 44 często występuje u osób, których największym pragnieniem jest uczynienie świata lepszym miejscem. Choć brzmi pięknie, ma to też swoją ciemną stronę. Jeśli 44 nie będzie usatysfakcjonowana ze swoich działań lub zrozumie, że w danej sytuacji jest bezsilna, może łatwo popaść w marazm lub nawet depresję.

Liczba ekspresji 44 wskazuje na typ osobowości, który większość ludzi jednocześnie podziwia i którego może mieć czasami dość. 44 są otwarte i przyjacielskie, szczerze zainteresowane dobrostanem ludzi ze swojego otoczenia, co zjednuje im wielu przyjaciół. Jednocześnie jednak ich ambicja i stałe parcie do przodu mogą wywierać presję na najbliższych lub nawet stać się obiektem zazdrości.

Numerologiczna 44: miłość

Liczba 44 ma wysokie wymagania nie tylko wobec siebie, ale też wobec swojego partnera, dlatego niełatwo zdobyć jej serce. Uczucia będzie szukać przede wszystkim u osób, które uzna za inteligentne, dojrzałe emocjonalnie i wnoszące coś dobrego do społeczeństwa. Kiedy jednak uda ci się rozkochać w sobie 44 zyskasz lojalnego partnera, który nie opuści cię do grobowej deski. Numerologiczne 44 lubią grać w otwarte karty i należy o tym pamiętać podczas rozwiązywania konfliktów. Bardzo się przywiązują, ale swoje uczucia okazują w dość zdystansowany sposób. Są doskonale świadome swoich obowiązków wobec partnera, ale też własnych praw w związku i z pewnością będą dbać o to, aby zapewnić sobie wystarczająco dużo przestrzeni. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Numerologiczna 44: finanse

Liczba 44 kojarzy się z obfitością, dlatego osoby o tym numerze nigdy nie narzekają na brak gotówki, niezależnie od tego, czym się zajmują. Nie tylko wystarcza im na zaspokojenie własnych potrzeb, ale też na wsparcie innych w razie potrzeby. Karta słońce (tarot) pomoże numerologicznym 44 w osiąganiu ambitnych celów oraz w rozważnym wykorzystaniu owoców dotychczasowej pracy.

Numerologiczna 44: praca

44 w pracy jest sumienna i skrupulatna, można na niej polegać, a szefowie nie boją się powierzać jej odpowiedzialnych zadań. Jest jednak jeden haczyk - musi czuć, że jej praca ma sens, inaczej nie kiwnie nawet palcem. Z tego powodu 44 wybierają najczęściej zawody, w których mogą przysłużyć się społeczeństwu lub pracować dla jakiejś sprawy. Nie będą też oczekiwały pochwał za swój wysiłek - same dobrze znają wartość własnej pracy.