Alicja Bachleda-Curuś zaręczona!

Utalentowana Polka od kilku lat mieszka w Los Angeles, gdzie rozwija swoją zawrotną karierę aktorską. Tam nie tylko spełnia się zawodowo, ale też wychowuje swojego syna Henry’ego Tadeusza. Mimo rozstania z ojcem chłopca, Collinem Farrellem, aktorzy zachowali stosunki przyjacielskie. Teraz Alicja Bachleda-Curuś jest w nowym szczęśliwym związku! Gwiazda nie lubi rozmawiać o swoim życiu prywatnym i niechętnie dzieli się jego szczegółami, ale niedawno przyjęła gratulacje z okazji zaręczyn.

- Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Co więcej, gwiazda wyznała, że myśli o powiększeniu rodziny: „Dziś być może chciałabym mieć córeczkę. To wszystko zależy od sytuacji i od tego, czy jest komu dać to dziecko. A teraz jest taki moment, że jest fajnie, jest ta przestrzeń.”

Zobacz też: Joanna Kulig po raz pierwszy na zdjęciu z dzieckiem. Synek aktorki zachwycił wszystkich na Instagramie. Widzimy podobieństwo!

Nowy członek w rodzinie Alicji Bachledy-Curuś!

Aktorka podzieliła się także radosną nowiną! Razem z synem planuje przyjechać do Polski na tegoroczne święta Bożego Narodzenia, aby móc spędzić je u boku najbliższych. W tym roku rodzina gwiazdy ma szczególny powód do świętowania! Brat Alicji Bachledy-Curuś – Tadeusz - niedawno został tatą, a w grudniu mają się odbyć chrzciny jego synka. Gwiazda ma zostać matką chrzestną chłopca. Aktorka wyjaśniła też, dlaczego kolejny już członek rodziny będzie nosił imię Tadeusz. Okazuje się, że to imię rodowe rodziny artystki.

- To imię egzystuje w mojej rodzinie od pokoleń. W rodach góralskich jest taka zasada, że ojciec przekazuje swoje imię synowi i dalej jest to kontynuowane: mój brat to Tadeusz, jego syn również – wyjaśniła sprawę Alicja Bachleda-Curuś.

Całej rodzinie aktorki gratulujemy narodzin dziecka i życzymy wspaniałych świąt Bożego Narodzenia!

Zobacz też: Donald Tusk pokazał archiwalne zdjęcia ze ślubu. Jego wyznanie wzrusza do łez!

Zobacz też: Anna Mucha w zmysłowej bieliźnie na Instagramie: „Jesteśmy silne, jesteśmy piękne, jesteśmy zdolne!”