Andie MacDowell zachwyca swoją naturalnością

Andie MacDowell to wspaniała aktorka, która skradła nasze serca filmem "Cztery wesela i pogrzeb" z 1994 roku, gdzie zagrała postać Carrie u boku Hugh Granta. Dziś 62-letnia aktorka wciąż nas zachwyca swoim talentem i niesamowita urodą. Do dzisiaj jej znakiem rozpoznawczym są piękne, kręcone długie włosy, aktualnie w swoim naturalnym kolorze. Właśnie to zachwyciło ostatnio fanów aktorki na jej Instagramie. Andie MacDowell pokazała się w naturalnym wydaniu z siwymi włosami.

Wysyłam wam miłość na Święto Dziękczynienia. Ja jestem wdzięczna za tak wiele rzeczy… Mój Boże, ten rok uświadomił mi, jak bardzo – mam rodzinę, dach nad głową i możliwość posilenia się. Mam nadzieję, że jesteście otoczeni niczym innym, tylko tym, co dobre" – napisała na Instagramie aktorka obok wideo.

Zobacz także: Salma Hayek pokazała zdjęcie, na punkcie którego fani oszaleli: chodzi o fryzurę aktorki

Fani aktorki nie kryją zachwytu, pisząc w komentarzach:

Wyglądasz oszałamiająco.

Uwielbiam Twoje włosy. Przechodzę na siwy.

Szacunek!

Przeczytaj również: Salma Hayek bez makiażu zachwyca na Instagramie. Aktorka zmusza nas do refleksji

Margaret Qualley - zdolna córka Andie MacDowell

Jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jedna z córek Andie MacDowell - Margaret Qualley (ur. 1994 roku) poszła w ślady mamy i robi karierę jako modelka i aktorka. Ostatnio mogłyśmy oglądać ją w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w… Hollywood", gdzie zagrała rolę hipiski z sekty Charlesa Mansona, która flirtowała z Bradem Pittem. Aktorka zagrała również w filmach: "Nowicjat", "Nice Guys. Równi goście", "Notatnik śmierci" oraz serialu HBO "Pozostawieni".

Sceny z jej udziałem były tak dobre, że nie były cięte ani wycinane - tak o roli Qualley mówił sam reżyser "Pewnego razu w Hollywood".

Aktorka w rozmowie z magazynem "Paper" przyznała, że jest świadoma tego, że jako córka Andie MacDowell jest uprzywilejowana.

Jestem świadoma tego, że wiele drzwi się dla mnie otworzyło. Od bardzo młodego wieku miałam szanse, których normalnie bym nie miała - wyznaje.

Margaret Qualley ma starsze rodzeństwo: siostrę Rainey i brata Justina.

Widzicie podobieństwo córek do Andie MacDowell?