W ciągu kalendarzowego roku należy uważać na pewne pechowe dni. Jednym w nich jest 3 kwietnia. W tym czasie należy zachować szczególną ostrożność i uważać, gdzie się przebywa. Jest jedno szczególne miejsce, którego należy wystrzegać się jak ognia. To tam kumulują się negatywne wibracje odpowiedzialne za przyciąganie pecha i odbieranie radości życia. 

3 kwietnia nie wybieraj się w to miejsce

Według ludowego zapisu w starym kalendarium, to właśnie 3 kwietnia jest datą, która przyciąga kłopoty do życia. W tym dniu należy wystrzegać się spacerów w miejsca, gdzie rosną brzozy. Chociaż drzewo to od dawnych czasów jest uznawane za symbol odradzającego się życia, młodości i płodności, to w tym szczególnym dniu nabiera mniej pozytywnego zabarwienia.

Zobacz także: 

Dawne przesądy i wierzenia ostrzegają przed pechem. Dlatego 3 kwietnia nie wybieraj się w to miejsce. Jeśli udasz się tam, gdzie rosną brzozy, narażasz się na to, że nieszczęścia pojawią się w twoim życiu. Możesz odczuć to na wiele różnych sposobów: 

  • poczujesz osłabienie i brak chęci do działania, 
  • twoja motywacja znacząco spadnie, 
  • wdasz się w sprzeczki i spory, 
  • zabraknie ci determinacji do pokonywania życiowych wyzwań, 
  • do twojego serca skradnie się obojętność i zniechęcenie, 
  • pieniądze będą uciekać z twojego portfela, 
  • szczęśliwa okazja przejdzie ci tuż obok nosa, 
  • kryzys w relacjach z bliskimi osobami będzie się pogłębiał. 

3 kwietnia to data ściągająca kłopoty 

3 kwietnia nie spaceruj w miejscach porośniętych brzozami. Dawne wierzenia wskazują na to, że jest to dzień nieprzychylny dla człowieka i jego powiązania z naturą. W tym czasie lepiej pozostać w domu, zamiast przechadzać się po parku bądź w lesie.

Oprócz tego zwróć również uwagę na inne daty i odczytaj najbardziej pechowe dni kwietnia 2024. Dzięki tej wiedzy będziesz baczniej obserwować to, co dzieje się dookoła ciebie oraz zachowasz czujność. To bardzo ważne, aby w tym czasie zamknąć przepływ negatywnej energii. Jeśli jednak czujesz, że do twojej aury przeniknęły złe wibracje - postaw na 1 domowy składnik, który usunie pecha na dobre. Kiedy go zastosujesz, niepomyślność i przykre niespodzianki nie będą już częścią twojej codzienności. 

Zobacz także: