Początek marca w kalendarzu ludowych przesądów jest wyjątkowo pomyślny. Nadchodzi jednak data, która wystawia wszystkich na próbę. Energia może przybrać negatywny przepływ w każdej chwili. Dlatego 6 marca uważaj, bo pech będzie deptał po piętach. Przed nim uchronisz się tylko w 1 sposób. Przeczytaj, jak to zrobić.

6 marca uważaj, bo pech będzie deptał po piętach

W dawnych przesłaniach odczytywano 6 marca jako dzień o wyjątkowo niestabilnej energii. Oznacza to, że łatwo paść ofiarą negatywnych wibracji, nieszczęśliwych splotów zdarzeń i wrogo nastawionych osób. Nawet pogoda ma nam nie sprzyjać i przeszkadzać w codziennych obowiązkach.

Przesąd na 6 marca głosi, że wszystkim pech będzie deptał po piętach. Nie ma co liczyć na pomoc losu w jakiejkolwiek sprawie, dlatego ważne decyzje i działania lepiej przenieść na inny dzień. Istnieje tylko jeden sposób na ochronę przed pechem, znany ze starych podań. Nie każdy jednak będzie mógł z niego skorzystać.

Zobacz też:

Przed pechem uchronisz się tylko w 1 sposób

Ludowe przesłania nakazują, by na pechowego 6 marca wykorzystać pewien naturalny symbol ochronny. Chodzi o warkocz, który jest znany ze swoich mocy obijania negatywnej energii. Należy zapleść włosy z samego rana i nosić tę fryzurę przez cały dzień. Najłatwiej to zadanie będzie spełnić paniom i panom o długich puklach, ale i dla innych osób istnieje podobne rozwiązanie.

Sprawdź także:

Aby uchronić się przed pechem 6 marca, wystarczy założyć bransoletkę zaplecioną w warkocz. Może być ona zrobiona z nitek, sznurków lub rzemyków. Podobno taki symbol ma podobne właściwości magiczne do klasycznego warkocza. Zatem 6 marca uważaj na pecha i w celu ochrony przed nim zastosuj triki znane już naszym przodkom. Warkocz uchroni przed pechem i wampirami energetycznymi, a dodatkowo przyciągnie szczęście.

Zobacz także: