Kwiecień przynosi poprawę pogody za oknem i humoru. Jednak już na początku miesiąca kryje się wiele pułapek. Uważaj na nie w najbardziej pechowe dni kwietnia 2024. Nie będzie ich wiele, ale jeden z nich ściągnie prawdziwe fatum. Nikt z zodiaku nie będzie bezpieczny. Sprawdź, kiedy pech będzie deptać nam po piętach w kwietniu.

Najbardziej pechowe dni kwietnia 2024

Prognoza numerologiczna na kwiecień wskazuje, że ten miesiąc upłynie w energii liczby 3. Wiążę się ona z twórczością, kreatywnością, zmianami i wzmożoną komunikacją. Przynosi cechy takie jak zapał, energia oraz impulsywność. Symbolizuje także boską jedność ciała, duszy i umysłu. Niestety specjaliści zaznaczają, że wszystkie te idee będą zaburzone i chaotyczne w najbardziej pechowe dni kwietnia 2024. Kiedy wypadają?

  • 4 kwietnia, czwartek, 
  • 5 kwietnia, piątek, 
  • 7 kwietnia, niedziela, 
  • 21 kwietnia, niedziela,
  • 24 kwietnia, środa,
  • 26 kwietnia, piątek.

W kwietniu 2024 czeka nas aż sześć pechowych dni. Trzeba uważać na siebie szczególnie na początku i na końcu miesiąca. Warto o nich pamiętać, zwłaszcza że pojawiają się często w okolicy weekendów. W wyznaczone daty lepiej nie ryzykować i nie działać bez planu awaryjnego, bo wszystko może posypać się jak domek z kart.

Zobacz też:

Ten dzień w kwietniu ściągnie prawdziwe fatum

Numerolodzy ostrzegają, że kwiecień 2024 jest najbardziej pechowym miesiącem w całym roku. Przemawia za tym kumulacja czwórek, które są uznawane za mocno niekorzystne liczby. Mimo że wiosna będzie rozgrzewać nasze serca, los nie będzie nam pomagał. Kwiecień ma być miesiącem strat, nieszczęść i zakończeń. Lepiej nie planować teraz wielkich zmian, które wymagają skupienia i cierpliwości.

Sprawdź także:

We wszystkie pechowe dni kwietnia 2024 trzeba być czujnym i nie podejmować zbędnego ryzyka. Tym razem ostrzeżenie dotyczy wszystkich znaków zodiaku po równo. Jeden z negatywnych dni kwietnia ściągnie prawdziwe fatum i lepiej być na to przygotowanym.

Zobacz także:

Według wyliczeń numerologów 4 kwietnia będzie najbardziej pechowym dniem w roku. Sprawia to potrójna kumulacja niechlubnej czwórki: 04.04.2024. W ezoteryce wiąże się tę liczbę z nieszczęściami, przeciwnościami losu, a nawet ze śmiercią i strachem. Zły wpływ numerologicznej 4 odczujemy w związkach, pracy, finansach i domu. Żadna sfera nie będzie bezpieczna przed jej wpływem. Trzeba zatem mieć się na baczności i przeczekać ten trudny dzień.