Już 10 lutego energia będzie sprzyjać usuwaniu z życia wszystkiego, co negatywne. Ma to sporo wspólnego z pojawiającym się wtedy nowiem Księżyca w Wodniku. W najbliższą sobotę skorzystaj z mądrych przesądów. 10 lutego wyrzuć z domu niepotrzebne rzeczy. W ten sposób szybko pozbędziesz się pecha i problemów. Sprawdź, co trzeba zrobić.

10 lutego wyrzuć to z domu, a przyciągniesz szczęście

Sobota 10 lutego będzie sprzyjać usuwaniu wszelkich złych wpływów, które ostatnio mogła nagromadzić się w twoim życiu. Moc nowiu Księżyca pomaga uwolnić się nie tylko od pecha, ale także porzucić negatywne nawyki czy zalegający nieporządek. Jak z niej skorzystać na co dzień?

Przesąd na 10 lutego podpowiada, by zabrać się wtedy za sprzątanie. Nie chodzi jednak generalne wiosenne porządki. Wystarczy, że zajrzysz do swojej szafy. 10 lutego wyrzuć wszelkie ubrania, które są zniszczone, stare lub od dawna nieużywane. Energia tego dnia pomoże podjąć decyzje w tej kwestii i doda jeszcze inne korzyści.

Zobacz też:

10 lutego tak pozbędziesz się pecha i problemów

Dawne wierzenia głoszą, że 10 lutego razem z wyrzucaniem starej i zniszczonej odzieży usuniesz negatywną aurę z domu. W ten sposób pozbędziesz się pecha i problemów. Pamiętaj jednak, by nie zostawiać nic, co "przyda się" na później, ponieważ takie zachowanie skumuluje pecha z powrotem w domu.

Odłożone rzeczy 10 lutego wrzuć do specjalnych kontenerów lub przekaż bezpośrednio na potrzebujących. Najbardziej zniszczone ubrania wyrzuć. Jeśli jednak bardzo kusi cię, by zrobić z materiału ściereczki lub wykorzystać je w inny sposób, pod żadnym pozorem nie trzymaj ich w domu. Przenieś wybrane przedmioty do garażu lub przynajmniej do piwnicy. Tylko tak złagodzisz pecha.

Sprawdź także:

Zobacz także: