Czasami nie warto kusić losu. Zwłaszcza gdy mamy wpływ na to, żeby nie przyciągnąć do siebie pecha. Wystarczy, że zrobimy tę 1 rzecz przed 21 marca, czyli zanim oficjalnie nadejdzie wiosna. To uratuje nas i naszych bliskich przed przeciwnościami losu. Okazuje się bowiem, że ta 1 rzecz w domu przynosi pecha. Zobaczcie, co to takiego. 

Co przynosi pecha w domu?

Wiosna kojarzy nam się z powiewem świeżości i nadciągającymi zmianami. Nic więc dziwnego, że chcemy wówczas pozbyć się wszystkich pozostałości po zimie i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Choć mówi się, że w marcu nie należy robić generalnych porządków, jest jedna rzecz, którą powinniśmy jak najszybciej wymienić, zanim nadejdzie wiosna. 

Zobacz także: 

Co przynosi pecha na wiosnę? Okazuje się, że chodzi o... wycieraczkę. Ten niepozorny przedmiot może przyciągnąć do naszego domu wiele nieszczęść. Zobaczcie, dlaczego tak się dzieje. 

Pozbądź się tego przed 21 marca

Wycieraczka, która znajduje się na wejściu do naszego domu, powinna być regularnie wymieniana. Okazuje się, że najlepiej zrobić to do 21 marca. Wszystko dlatego, że w tym przedmiocie gromadzi się cała negatywna energia z jesieni i zimy. Wymieniając wycieraczkę przed nadejściem wiosny, możemy być pewni, że klątwa z minionych miesięcy nie zaburzy nam nowej energii, która nadejdzie wraz z nową porą roku. 

I choć generalne porządki nie są wskazane, wymiana wycieraczki nie ściągnie na nas nieszczęście. Wręcz przeciwnie, sprawi, że rozpoczniemy wiosnę z uśmiechem na ustach i bez żadnym problemów.

A wy wierzycie w tego typu przesądy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: