Chcąc idealnie wyczyścić domowe zakątki, układamy na nowo rzeczy w szufladach, odkurzamy i myjemy miejsca, które przy powierzchownym sprzątaniu na co dzień bywają nieco zapomniane. Nasza szafka pęka w szwach od przeróżnych płynów dedykowanych podłogom, drewnu, szkle, meblom, kuchni czy łazience. Wysypka, suchość skóry, częste infekcje górnych dróg oddechowych to tylko niektóre ze skutków długotrwałego stosowania mocnych detergentów w domu. W jaki sposób można je ograniczyć?

Czas na środki czyszczące bliższe naturze

Bethru to marka bliższych naturze tabletek do czyszczenia domu, które po rozpuszczeniu w wodzie stają się naturalnym detergentem. Nie zawierają drażniącej chemii, są odpowiednie dla wegan, stworzone na bazie komponentów roślinnych. 92 procent składu to składniki pochodzenia naturalnego. Bethru to trzy linie – niebieska zadba o idealną czystość luster i szkła, różowa upora się z osadami i nieczystościami w łazience, a żółta świetnie sprawdzi się w przypadku wszystkich powierzchni. Decydując się na pierwszy krok w stronę bardziej zrównoważonej planety, ograniczasz zużycie plastiku, oszczędzasz wodę i zmniejszasz swój ślad węglowy. Wszystko to  dzięki możliwości przygotowania nowego środka czyszczącego Bethru w designerskiej butelce, którą zawiera każdy zestaw startowy.

Ten wielorazowy produkt jest bazą do przygotowania wybranego płynu. Wystarczy wlać odpowiednią ilość wody, wrzucić musującą tabletkę z wybranej linii Bethru, poczekać do całkowitego rozpuszczenia i…gotowe. Butelka, dzięki swojemu unikalnemu atomizerowi rozpyla środek czyszczący tworząc mgiełkę idealnie osadzającą się na czyszczonej powierzchni. Została zaprojektowana tak, by poza funkcjonalnością, cieszyła także oko domowników. To sprawi, że półka z detergentami nabierze zupełnie innego stylu. 

Postaw na Bethru i zrób krok w stronę ekologii!