Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, już teraz dając nam swój przedsmak. Wraz z nadejściem marca astrolodzy dostrzegli niepokojącą wróżbę dla kilku znaków zodiaku. Ich życie miłosne znajdzie się w tarapatach. Ujawniono 3 znaki zodiaku, którym w marcu grozi rozstanie. Zgodnie z przepowiednią nie doczekają razem do wiosny. Sprawdź, kto powinien zwrócić uwagę na swoje relacje.

Którym znakom zodiaku w marcu grozi rozstanie?

Gwiazdy wskazały, że wiosna nie wszystkim przyniesie podniesienie temperatury w związku. U kilku znaków zodiaku zadziała wprost przeciwnie. Marzec może być czasem zakończenia niektórych relacji. Do głosu dojdzie zazdrość lub przeciwnie – chęć wyrwania się na wolność. Czara goryczy przeleje się u tych, którzy już wcześniej przeczuwali zbliżającą się konfrontację. Nie jest jeszcze za późno, by ratować związek, ale trzeba włożyć w niego sporej uczciwej pracy. Czy uda się naprawić miłość? Oto znaki zodiaku, którym w marcu grozi rozstanie:

  • Rak,
  • Strzelec,
  • Ryby.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku nie doczekają do wiosny w związku

Rak

Rak może zmagać się z trudnymi emocjami. Wahania i zmienne nastroje nie pomogą w poprawie romantycznych relacji. Rak będzie potrzebował wsparcia, ale niełatwo będzie mu o to prosić. Skrywane uczucia wreszcie się skumulują, a przez to w marcu grozi rozstanie temu znakowi zodiaku. Ocali go tylko szereg szczerych rozmów o tym, co dzieje się w sercu Raka. 

Strzelec

Strzelec z nadejściem wiosny poczuje, że potrzebuje przygody i nowych doświadczeń. Jego niewinne wyprawy i spotkania spotkają się z zazdrością drugiej połówki. Jeśli Strzelec w porę nie wtajemniczy partnerki lub partnera, napięta atmosfera będzie tylko narastać. To grozi rozstaniem w marcu, a świętowanie wiosennego przesilenia będzie już obchodził w samotności. 

Ryby

Ryby będą się kierować teraz intuicją i fantazją. Mogą ją przelać na partnera w związku, ale niekoniecznie. Jeśli nie spotkają się ze zrozumieniem i wzajemnością pragnień, poszukają połączenia dusz gdzieś indziej. Jednocześnie mogą być zazdrosne o drugą połówkę i robić jej wyrzuty. Rozdartym w emocjach Rybom grozi rozstanie w marcu, jeszcze przed wiosną i Wielkanocą.

Sprawdź także:

Zobacz także: