Astrolodzy wskazali grupę znaków zodiaku, którym nie przeszkadza samotność, jeśli tylko mają w swoim otoczeniu najnowsze gadżety, a ich konto zasilają wysokie sumy pieniędzy. To typowi materialiści, którzy są skłonni zrezygnować z miłości na rzecz bogactwa. Nie mają skrupułów, aby porzucić osobę, która darzy ich uczuciem, jeśli nie ma do zaoferowania niczego, co miałoby wartość pieniężną. 

Zobacz także: 

Oto 4 znaki zodiaku cenią pieniądze wyżej niż miłość

Poznaj typowania astrologów i sprawdź, kto nie jest w stanie poświęcić się dla bliskich. Te 4 znaki zodiaku cenią pieniądze wyżej niż miłość. 

Byk

Niekontrolowane wydatki, które nie służą zaspokajaniu własnych potrzeb, wprawiają Byka w szewską pasję. To egoistyczny znak zodiaku, który jest zapatrzony w czubek własnego nosa. Lubi trwonić pieniądze, ale pod warunkiem, że są one przeznaczone tylko na jego zachcianki. Jest bardzo zaradny i wie, jak wspiąć się na finansowe wyżyny. Będąc w towarzystwie, przechwala się tym, ile luksusowych przedmiotów posiada w swoim domu. Miłość to dla niego inwestycja, dlatego szuka kogoś, z kim pomnoży swój majątek. To główne kryterium w rozglądaniu się za swoją drugą połówką. 

Zobacz także: 

Panna

Panna jest znana z tego, że lubi posiadać oszczędności na tzw. czarną godzinę. Kiedy zaczyna brakować pieniędzy, winą obarcza wszystkich dookoła. Sama uważa, że nie trwoni finansów na nic, co nie jest jej niezbędne do życia. Za to potrafi wypomnieć ostatnie wydatki swojego partnera i uznać je za zupełnie bezsensowne. Zbiera wszystkie paragony i posługuje się nimi jako argument w kłótniach dotyczących pieniędzy. 

Zobacz także:

Waga

Waga lubi robić drogie prezenty samej sobie, ale jeśli tylko zobaczy, że podobny styl bycia wykazuje jej partner - szybko przechodzi do ataku. Nie chce słyszeć żadnych wytłumaczeń. Jest przekonana o tym, że tylko jej należy się korzystanie ze wspólnych finansów, ponieważ tylko w ten sposób jest w stanie osłodzić sobie gorycz życia. Potrzeby innych zupełnie jej nie interesują. 

Strzelec

Strzelec trwoni pieniądze na drogie ubrania, gadżety elektroniczne i częste wyjazdy. Lubi być na wysokim poziomie i nie przejmuje się tym, że ktoś uzna go za materialistę bądź egoistę. Jest głuchy na prośby swoich bliskich, którzy martwią się, że żyje ponad stan. Jeśli uzna, że ktoś zbyt mocno nakłania go do zmiany zachowań, nie ma skrupułów, aby wykluczyć go ze swojego życia.