Horoskop karmiczny tygodniowy 3-9 marca 2024 zdradza, jaka karma wróci do każdego ze znaków zodiaku. Znajdziemy w nim także wyjaśnienie, za co zostaną one ukarane lub nagrodzone. Przeczytaj dokładnie swój horoskop i dowiedz się, co cię spotka w najbliższych dniach.

Baran (21.03-19.04)

W tym tygodniu Barana spotka dobra karma. Jego odwaga i determinacja w pokonywaniu przeszkód przyniosły mu uznanie i wsparcie otoczenia, co zostanie także odgórnie docenione. Wobec tego może on spodziewać się nagrody.

Byk (20.04-20.05)

Byka czeka zła karma za nieokazanie wystarczającej wyrozumiałości wobec innych. Jego upór i niechęć do zmian doprowadziły do konfliktów i utraty zaufania. Niestety, nie pozostało to niezauważone i spotka go nauczka.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta spotka dobra karma za ich hojność i życzliwość wobec innych. Ich gotowość do pomocy i wsparcia sprawi, że zostaną one hojnie nagrodzone poczuciem spełnienia i wdzięcznością ze strony wielu najbliższych. 

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Raka czeka dobra karma za wykazanie się empatią i troską wobec innych. Jego gotowość do słuchania i wspierania sprawi, że zostanie obdarzony odwzajemnieniem tego wsparcia i zrozumieniem. Udowodni to, że warto się starać.

Lew (23.07-22.08)

Lwa czeka zła karma za nadmierną pewność siebie i skłonność do dominacji. Jego dążenie do kontroli i manipulacji często krzywdzi ludzi z jego otoczenia. Na jego nieszczęście, zło jeszcze w tym tygodniu do niego wróci.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Pannę spotka dobra karma za jej pracowitość i dbałość o szczegóły. Jej systematyczność i zaangażowanie przyniosą jej sukcesy zawodowe i osobiste. Powinna to docenić i potraktować jako motywację do dalszych starań.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Wagi czeka zła karma za niezdecydowanie i unikanie konfrontacji. Ich tendencja do uciekania od trudnych sytuacji powoduje, że ostatecznie cierpi zarówno ona, jak i jej otoczenie. Wkrótce spotka ją za to nauczka.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpiona spotka dobra karma za wykazanie się odwagą i determinacją w osiąganiu celów. Jego zdolność do przezwyciężania trudności przyniesie mu sukcesy i uznanie otoczenia. Jego postawa może stanowić przykład.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelca spotka zła karma za nadmierną impulsywność i brak zrozumienia konsekwencji swoich działań. Niestety dla niego, te już wkrótce nadejdą i dopiero wtedy okaże się, jak bardzo się przeliczył i czas się poprawić.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożca czeka dobra karma za uczciwość i odpowiedzialność w działaniu. Jego gotowość do podjęcia trudnych wyzwań przyniesie mu sukcesy i uznanie w oczach innych, co będzie stanowiło swoistą nagrodę.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnika czeka zła karma za jego skłonność do izolowania się i unikania relacji międzyludzkich. Jego niechęć do nawiązywania bliskich więzi może prowadzić do poczucia samotności i izolacji, co da mu nauczkę.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby spotka dobra karma za ich wrażliwość i empatię wobec innych. Ich gotowość do słuchania i wspierania sprawi, że zostaną obdarzone miłością i zrozumieniem. Dzięki temu poczują się docenione i zmotywowane.