LUTY CO TO ZA MIESIĄC?

Jeśli urodziłaś się w miesiącu lutym, jesteś typem osoby która uwielbia wolność i bardzo szybko w związku wytycza swoją przestrzeń. Nie jesteś typem osoby przesądnej, nie boisz się ryzyka i nowych wyzwań. Z natury jesteś bardzo twórcza i kreatywna, w taki sposób starasz się podchodzić do życia i stawiać mu czoła. Z jednej strony masz duszę romantyczki, cenisz prawidziwe przyjaźnie i miłość, z drugiej strony lubisz podejmować mądre decyzje oparte na doświadczeniu. Nie jesteś typem osoby wycofanej, raczej otwartej na ludzi i lubianej przez otoczenie. Potrafisz być delikatna i subtelna, ale jednocześnie bywasz wulkanem energii.

Znane osoby urodzone w lutym

20 lutego urodziła się Rihanna

Osoby urodzone 20 lutego są bardzo utalentowane artystycznie, przyjacielskie i towarzyskie. Mają duże pragnienie zamożności i życia w dostatku. Mają spore zdolności do interesów, prowadzą je skurupulatnie i z głową. Bardzo często mowi o swoich dokonaniach, bardzo rzadko o porażkach. Lubi być liderem i czasami zbyt odważnie narzuca swoje zdanie.


6 lutego urodził się Axl Rose

To osoba, która bardzo skrupulatnie wybiera towarzystwo, w którym przebywa. Zazwyczaj ma wąską grupę przyjaciół. Jest bardzo konsekwenta w dążeniu do wytyczonego celu. W miłości bywa raczej mało stabilna, ale kiedy trafi na osobę z którą wyjątkowo się rozumie potrafi związać się na stałe.


18 luty urodziła się Yoko Ono

Bardzo mocno broni swojej pozycji. Bardzo lubi edukcję i często ma świetne wykształcenie. Dużo czyta, w chwilach wolnych lubi pisać lub prowadzić pamiętnik. Jest obserwatorem otoczenia, zanim wyrobi sobie opinię na temat innych długo zdobywa na ten temat wiedzę i wyciąga wnioski.


15 lutego urodziła się Doda

Natura jego jest bardzo przenikliwa i pełna intuicji. Interesuje się modą, sztuką, zazwyczaj wykonuje zawody artystyczne. Cieszy go sprawianie przyjemności innym. Otoczenie chętnie mu się poddaje, bowiem swym spokojem budzi zaufanie.Jest dokonałym przywórcą i świetnym psychologiem.

Osoby urodzone w lutym uwielbiają podróże, lubią towarzystwo i spędzanie czasu w dużym gronie. Mężczyźni spod znaku wodnika lubią sport, często uprawiają sztuki walki, jeżdżą konno grają zawodowo w piłkę. Wodnikiem jest również Ronaldo. Kobiety wodniki są zazwyczaj bardzo piękne, uwielbiają czytać i są bardzo stanowcze. Wszystkie osoby urodzone w lutym powinny mieć przy sobie ametyst, doda im energii będzie chronić przed złą energią otoczenia.

Przeczytaj również:

Nowe znaki zodiaku według NASA