Horoskop runiczny tygodniowy 2-8 kwietnia 2024 przekazuje, jakie runy wpłyną na poszczególne znaki zodiaku. Dzięki ich energii będą miały więcej siły, determinacji, ochrony i nie tylko. Dzięki tym nordyckim znakom poczują wiatr w żaglach i zdobędą motywację do działania. Czytaj dalej i dowiedz się, co cię czeka.

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie inspirowany energią Runy Jera. To czas na refleksję nad przeszłością i wykorzystanie jej nauk do budowania lepszej przyszłości, która rozkwitać będzie pod wpływem skrzętnie zasianych ziaren doświadczeń.

Byk (20.04-20.05)

Dla Byka wybrana została Runa Hagalaz. W nadchodzącym tygodniu otrzyma on ostrzeżenie przed nieprzewidywalnymi wydarzeniami i konieczność adaptacji do zmian, które mogą stanowić wyzwanie dla jego naturalnej stabilności.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta znajdą się pod wpływem Runy Thurisaz. To doskonały czas na przezwyciężanie trudności poprzez odwagę i determinację, aby osiągnąć swoje cele, które ukażą im się jako wyzwanie do pokonania w miarę postępów.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Dla Raka wybrana została Runa Mannaz. W tym tygodniu skupi się on na budowaniu relacji z innymi i rozwijaniu swojej empatii, co pomoże mu łatwiej i naturalniej zbliżyć się do innych oraz lepiej zrozumieć ich punkt widzenia.

Lew (23.07-22.08)

W nadchodzącym tygodniu Lew będzie kierowany przez energię Runy Raido. To czas na aktywne działanie i realizację swoich celów poprzez mobilizację energii wewnętrznej, która napełni go determinacją do dążenia do sukcesu.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie prowadzona przez energię Runy Tiwaz. To czas na podejmowanie decyzji i działanie zdecydowanie, aby osiągnąć zamierzone cele, które stanowić będą punkt wyjścia do dalszego rozwoju osobistego i spełnienia.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Dla Wagi wybrana została Runa Kenaz. W tym tygodniu skupi się ona na rozwoju osobistym i poszukiwaniu nowych sposobów wyrażania siebie, co przyniesie jej głębsze i jaśniejsze zrozumienie własnych potrzeb i aspiracji.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion znajdzie się pod wpływem Runy Algiz. To czas na ochronę siebie przed negatywnymi wpływami z zewnątrz i rozwijanie wewnętrznej siły, która pozwoli mu unikać wszelkich pułapek i utrzymać się na właściwej drodze.

Strzelec (22.11-21.12)

Dla Strzelca wybrana została Runa Ingwaz. W nadchodzącym tygodniu skupi się on na introspekcji i poszukiwaniu swojego wewnętrznego światła, które oświeci go w drodze do dalszego samodoskonalenia i osiągnięcia równowagi.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie kierowany przez energię Runy Eihwaz. To czas na przezwyciężanie przeszkód i trudności poprzez wytrwałość i determinację, która doprowadzi go do osiągnięcia zamierzonych celów i rozwoju osobistego.

Wodnik (20.01-18.02)

Dla Wodnika wybrana została Runa Sowilo. W tym tygodniu skupi się on na odkrywaniu swojej prawdziwej, wewnętrznej siły i potencjału poprzez połączenie z wewnętrznym światłem, które rozświetli jego drogę do spełnienia i radości.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby znajdą się pod wpływem Runy Ansuz. To czas na rozwijanie swojej intuicji i skupienie się na jasnej komunikacji ze swoim wewnętrznym głosem, który będzie prowadził je przez trudności i przyniesie im wewnętrzne zrozumienie.