Specjaliści zajmujący się magią słowa uważają, że wibracja imienia silnie rezonuje z naszą osobowością. Co więcej, może także mieć energetyczne połączenie z poprzednim wcieleniem. Dzięki unikalnej wiedzy możemy się dowiedzieć nieco więcej o tajemnicach przeszłości. W poniższym artykule przeanalizowane zostały imiona 5 kobiet, które mają królewską duszę. Dowiedz się, czy jesteś wśród nich.

Czytaj też:

Oto imiona 5 kobiet, które mają królewską duszę

Agnieszka

Agnieszka jest pewna siebie i zawsze dobrze wie, co powinna zrobić lub powiedzieć. Doskonale sprawdza się na kierowniczych stanowiskach, ponieważ ma bogate doświadczenie z poprzedniego wcielenia. W przeszłości posiadała ogromną władzę i zarządzała wielkim majątkiem. Jest dobrze zorganizowana, ale nie lubi sprzeciwu i często się gniewa o byle co.

Joanna

Joanna to wyrafinowana estetka i lubi otaczać się wyjątkowo pięknymi przedmiotami. Wydaje także niemałe pieniądze na swoje przyjemności. Jest po prostu przyzwyczajona do królewskiego życia i nie ma zamiaru zmieniać swoich nawyków z poprzedniego wcielenia. Udany związek stworzy z mężczyzną, który podziela podobne wartości.

Kalina

Kalina zna swoją wartość i nigdy nie zadowala się półśrodkami. Gdy podejmuje ważne decyzje, zawsze bierze pod uwagę swoje dobro. Niektórzy posądzają ją o egoizm, ale ona zupełnie się tym nie przejmuje. Wie, że jeśli sama o siebie nie zadba, nikt inny tego nie zrobi. Jest ambitna i zawsze dąży do realizacji swoich planów.

Malwina

Malwina ma niezwykle silny charakter i nigdy nie ulega presji otoczenia. Wie, że tylko działanie w zgodzie ze sobą samą daje szczęście. Nie narzuca się innym ze swoją pomocą, ale jest baczną i wnikliwą obserwatorką. W poprzednim wcieleniu była niezależną i wojowniczą władczynią, która na pierwszym miejscu stawiała dobro swoich poddanych.

Wiktoria

Wiktoria kocha dobrą zabawę, taniec i towarzystwo innych osób. Wszystko wskazuje na to, że w poprzednim wiceleniu była stałą bywalczynią wystawnych bankietów. Jako żona możnowładcy nierzadko sama organizowała bale na najwyższym poziomie, które były znane poza granicami. Jest także optymistycznie nastawiona do świata i potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

Zobacz także: