W powyższej galerii prezentujemy kilka inspiracji makijażowych, które możesz wykorzystać w nadchodzącym sezonie. Co jeszcze będzie hitem jesieni 2019? 

Makijaż na jesień 2019: kolorowe, mocne rzęsy

Jesień 2019 to moment, w którym stawiamy na mocno podkreślone rzęsy i powieki niczym na pokazie Diora. Kolorystyka jest w dowolna, jednak najmodniejsze kolory tego sezonu to:

  • złoty, 
  • srebrny, 
  • bordowy, 
  • beżowy, 
  • szary, 
  • delikatny, zgaszony pomarańczowy,
  • ciemny zielony.

Masz głęboko osadzone oczy i stosunkowo małe powieki? Wówczas podkreśl rzęsy. W dowolnej drogerii na pewno znajdziesz w granicach kilkunastu złotych kolorową, np. złotą mascarę. Pamiętaj tylko, by dodatkowo nie podkreślać ust mocnym kolorem, aby nie uzyskać przerysowanego efektu. Finalnie powinien  on przykuwać oko i być ciekawy, a przy tym delikatny. W tym przypadku dobrze sprawdzi się na ustach przezroczysty balsam ochronny, ponieważ nawilży usta narażane na niskie temperatury i wiatr. Jednocześnie nie będzie rzucał się w oczy. 

Makijaż na jesień 2019

Jaki makijaż pasuje do twojej urody?

Jaki makijaż będzie modny jesienią 2019?

Jaki makijaż do ciebie pasuje? 

Wszelkiego rodzaju wątpliwości związane z doborem makijażu na swoim kanale na YouTubie rozwieje specjalistka:

 

Pierwszy etap makijażu to pielęgnacja. Należy mocno zadbać o nawilżenie cery. Warto pamiętać, że jesienią skóra twarzy wymaga intensywniejszego nawilżenia i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Do aplikacji podkładu świetnie sprawdzi się gąbeczka. Pięknie rozprowadzony i dopasowany podkład zachowa trwałość na długie godziny. Ważne jest, aby nie nakładać podkładu w okolice oczu. Cienka skóra obciążona podkładem może wyglądać nieestetycznie, dlatego do ukrycia zasinień pod oczami warto wykorzystać korektor. Po przygotowaniu cery i podkreśleniu brwi nałóż ciepłe odcienie na powiekę. Jedną z głównych cech makijażu na jesień powinna być trwałość. Pomogą nam w tym kosmetyki wodoodporne oraz te o przedłużonej trwałości.