Trendy modowe 2019: Zadbajmy o basic

Każda zmiana sezonu wiąże się z pojawieniem się nowego trendu, który zawojuje wszystkie sklepy. I przecież nie ma nic złego w kupieniu sobie rzeczy, która swoim odważnym stylem wyróżni się na tle wszystkich innych elementów naszej garderoby i pasuje do trendów na jesień 2019. Jednak ile razy możesz założyć tę jaskrawofioletową sukienkę, zanim stanie się twoim znakiem rozpoznawczym? Właśnie dlatego tak ważne jest, aby mieć w szafie zestaw ubrań, który pasuje do wszystkiego, można go nosić co sezon i czujemy się w nim po prostu dobrze. Każda z nas wie, o czym mowa: ta jedna para spodni, które leżą lepiej od pozostałych, sweter pasujący do kolorowej spódniczki, ale też legginsów, czy idealna para botków. Twój podstawowy zestaw, czyli to, czym  właśnie jest basic.

Trendy modowe: Jak robić zakupy?

Właśnie dlatego nie przejmuj się, jeśli na jesiennych zakupach bardziej ciągnie Cię w stronę miękkiego, szarego swetra, niż krótkiej sukienki w monochromatyczną kratę, która pasuje do trendów na jesień. Wybierając swoją basic garderobę nie patrz na to, co nudne. Podstawy wcale nie muszą być monotonne. Patrz na to, co mogłabyś nosić na co dzień i pasuje do stylu, w którym masz inne ubrania. Nie musisz decydować się na powtórki z Twojej szafy. Spójrz na te jesienne zakupy jak na szansę na wprowadzenie czegoś nowego, nieważne czy będzie to kolor, czy krój na który wcześniej się nie odważyłaś. Może to być też trend na jesień 2019. Po prostu zastanów się, czy za rok znów go założysz. Podpowiadamy, jakie elementy garderoby my uważamy za niezastąpione ‘basici’ i jakie stylizacje z nimi przypadły nam do gustu i pasują do trendów na jesień i zimę 2019.

Pamiętaj, że nawet najlepsza stylizacja nie będzie dobrze się prezentować, jeśli ubrania nie będą odpowiednio wyprasowane. My znalazłyśmy na to sposób i do prasowanie wykorzystujemy najlepszej jakości sprzęt: