Spodnie slouchy - ciekawy krój

Są to duże, prawie bombkowe spodnie z wysokim stanem. Nie należą one do spodni podkreślających figurę. Jedynym elementem nadającym im kształt są zakładki przy zapięciu oraz podwijane nogawki. Spodnie są dosyć szerokie, opięte na górze i na dole przez  co tworzą bardzo ciekawy kształt. Jest to  wariacja na temat dobrze nam znanych mom jeans i możliwość poekperymentowania z wyglądem naszej sylwetki. 

Spodnie slouchy - gdzie je znaleźć?

Jeansy slouchy to powrót do lat 80., ale spokojnie, nie musimy przenosić się w czasie, żeby je mieć. Ten model spodni bez problemu znajdziemy w większości sieciówek. Mamy do wyboru nie tylko wiele wersji kolorystycznych, ale także kilka materiałów z których są zrobione. Jeżeli nie jesteś fanką jeansu, możesz sięgnąć po model skórzany lub materiałowy

Spodnie slouchy - do czego nosić? 

Ten model spodni jest bardzo uniwersalny. Równie dobrze będzie wyglądał do sportowych butów i t-shirta jak i do szpilek i marynarki. Spodnie slouchy można łączyć z innymi trendami, na przykład z kowbojkami lub z dużą skórzaną kurtką. Opcje są niezliczone!