Księżna Kate na premierze nowego Bonda pojawiła się w złotej sukni, o której dziś mówią wszyscy! 

28 września w Royal Albert Hall w Londynie odbyła się oficjalna premiera nowej części przygód Jamesa Bonda "No Time to die". Zwykli śmiertelnicy jak my będą mogli zobaczyć film od 1 października. Tej nocy wśród gości nie mogło zabraknąć księżnej i księcia Cambridge, Kate i Williama - wiernych fanów brytyjskiego agenta 007. I mimo, że ta noc powinna należeć do aktorów i twórców, to (z wyjątkiem Daniela Craiga w różowej marynarce) księżna Kate przyćmiła wszystkich! 

Kate Middleton pozowała na czerwonym dywanie zachwyconym fotoreporterom w złotej powłóczystej sukni, od której trudno było oderwać wzrok. Czy ktoś zauważył, że obok stał przyszły następca tronu, William oraz Camilla Parker-Bowles i książe Karol?

Skąd jest suknia księżnej Kate i ile kosztowała?

Księżna Kate wyglądała zjawiskowo. Można było pomylić ją z jedną z aktorek odgrywających role dziewczyn Bonda, które zwykle kradły scenę samemu agentowi 007. Co wiemy o sukni Kate, o której dziś mówią wszyscy? Kreacja Kate to projekt Jenny Packham. Idealnie wpisał się w charakter wydarzenia - wyszywana złotymi cekinami, podkreślająca kształty, długa do ziemi i hipnotyzująca suknia skupiła na sobie spojrzenia wszystkich! Krytyczni obserwatorzy zwrócili też uwagę na to, że skromna i oszczędna dotąd księżna Kate zdecydowała się tym razem na większą stylizacyjną rozpustę. Jak się okazuje, suknia wieczorowa Kate kosztowała ok. 15 tys. złotych. Do kreacji Kate dobrała delikatny makijaż, eleganckie wysokie upięcie i bogato zdobione kolczyki.