Oszczędna księżna Kate drugi raz pokazała się w sukience znanej sieciówki - i to za mniej niż 150 zł! 

Księżna Kate cieszy się niesłabnącą sympatią Anglików - dlaczego są wobec niej tak bezkrytyczni? Wydaje się, że żona księcia Williama zdobyła serca rodaków skromnością, rozsądkiem i oszczędnością. Te cechy tyczą się też jej garderoby, którą fani skrupulatnie analizują i oceniają.

Ostatnia stylizacja księżnej Kate rozpoczęła dyskusję internautów na temat tego, czy znanym osobom wypada zakładać tę samą kreację 2 razy? Nasza opinia jest prosta - osoby medialne powinny dawać dobry wzór, bo jeśli sama księżna może, to dlaczego ty nie?  

Kate Middleton pojawiła się na Uniwersytecie Londyńskim w długiej jesiennej sukience z wiązaniem pod szyją, która wydała się znajoma najwierniejszym fanom stylizacji księżnej. Okazało się, że Kate już raz pokazała się w eleganckiej sukience w czarno-białą kratę. Trudno ją zapomnieć ze względu na efektowne bufiaste rękawy i romantyczne wiązanie pod szyje. Trudno też uwierzyć w to, że sukienka ta nie jest projektem wielkiego domu mody...,ale popularnej sieciówki - Zary. Księżna kupiła ją kilka sezonów temu za ok. 550 zł, ale ten sam model na wyprzedaży można było upolować nawet za ok. 149 zł!

Takim świadomym i zrównoważonym podejściem do mody, Kate pokazała, że nie ważna jest ślepa pogoń za trendami i jednorazowość, ale styl i rozwaga.    

Suknia Kate Middleton z Zary - gdzie znajdziesz podobne?

Sukienka Kate Middleton to dowód na to, że możesz mieć jeden klasyczny model, który w zależności od stylizacji, może być bardziej elegancki ( np. gdy tak jak księżna zestawisz ją ze szpilkami), lub sportowy. Wystarczą modne botki na wysokiej koturnie, kozaki lub sneakersy i długi kardigan, by sukienka a la Kate stała się taką, w twoim stylu.

Gdzie znajdziesz sukienkę podobną do tej z Zary, którą po tym, jak założyła ją Kate, szukają jej w sieci wszyscy? Oto nasze propozycje.

dshfkhdsfhds