Finał programu "The Voice Kids" został w tym roku podzielony na dwie części. W pierwszym etapie, który widzowie telewizyjnej Dwójki mogli obejrzeć premierowo w sobotę 10 kwietnia, na scenie zaprezentowało się dziewięcioro uczestników - po troje utalentowanych dzieciaków z każdej drużyny. Następnie trenerzy stanęli przed nie lada zadaniem - musieli wybrać zaledwie po jednej osobie, która wystąpi za tydzień w ostatnim już odcinku czwartej edycji show. Sprawdź, kto pozostał w grze o Najlepszy Głos Kids w Polsce oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych.

"The Voice Kids 4" - trójka ścisłych finalistów

Finalistka z drużyny Cleo: Tatiana Kopala

Ma 10 lat. To niesamowita dziewczynka, która swoją pozytywną energią i uśmiechem zaraża innych. Tatiana to wrażliwa artystyczna dusza, która oprócz śpiewania posiada wiele talentów. Gra na skrzypcach, rysuje i próbuje swoich sił w pisaniu opowieści dla dzieci oraz tekstów piosenek. Kocha ludzi i zwierzęta. Zawsze znajdzie czas na opiekę nad swoimi dwiema świnkami morskimi i zabawę z młodszą siostrą. Tatiana ma nie tylko silny głos, ale jak na swój wiek jest bardzo dojrzałą osobą. Z pasją uprawia jogę i medytuje. Na scenie "The Voice Kids" zaśpiewała m.in. hit zespołu Feel pt. "Pokaż na co cię stać".

Finalista z drużyny Dawida Kwiatkowskiego: Olek Klembalski

Ma 14 lat. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 4 lata. Jest artystyczną duszą. Uwielbia jeździć konno, malować obrazy na płótnie oraz szkicować. Ulubionym sportem Olka jest narciarstwo. Uczęszcza do II klasy II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie, gdzie uczy się gry na skrzypcach i na pianinie. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym prawnikiem. W pierwszej części finału Olek wykonał brawurowo przebój "Writing's On The Wall", czyli utwór Sama Smitha z filmu o Jamesie Bondzie, "Spectre".

Finalistka z drużyny Barona i Tomsona: Sara Egwu-James

Ma 12 lat. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się na "poważnie" w wieku sześciu lat, kiedy wygrała w pierwszym konkursie wokalnym. Od tamtej pory mikrofon stał się jej nieodłącznym elementem nie tylko na scenie, ale i w codziennym życiu. Obecnie uczy się w Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim oraz w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Tam też uczęszcza do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK, szlifując swoje wokalne umiejętności. Oprócz śpiewu Sara uwielbia kulinarne eksperymenty. Jest domową mistrzynią w robieniu pancakeów, a od niedawna pasjonuje się dekoracją wnętrz. Na razie próbuje swoich sił zmieniając aranżacje swojego pokoju, ale trzeba przyznać, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Ponadto, jak każda nastolatka uwielbia spotykać się z koleżankami i prowadzić z nimi niezliczone rozmowy. Udział w programie Voice Kids jest dla niej spełnieniem marzeń. W programie "The Voice Kids" zachwyciła wszystkich m.in. swoim wykonaniem poruszającej ballady "Anyone" z repertuaru Demi Lovato oraz przeboju "Husavik (My Home Town)" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga".

Zobacz także:

ZOBACZ: 12-letnia Sara zaśpiewała hit Demi Lovato, a trenerzy zaniemówili! [WIDEO]

Macie swojego faworyta?