Caroline Juchniewicz zaintrygowała uczestników i widzów trzeciego sezonu programu "Love Island" od pierwszej chwili, gdy przekroczyła próg słynnej willi na "Wyspie Miłości". Spore poruszenie wywołało już samo jej przywitanie z "Wyspiarzami". Przypomnijmy, że CJ (czyt. sidżej), jak mówią na nią znajomi, z ogromną pewnością siebie pocałowała wtedy każdego z chłopaków. Co ciekawe, intensywność pocałunków zaskoczyła wtedy nie tylko męską część mieszkańców, ale także wszystkie panie, które obserwowały całą sytuacją z lekkim niepokojem. Największe wrażenie zrobiła na Mateuszu Zacharczuku, który po zaledwie chwili rozmowy z mówiącą z silnym akcentem blondynką jeszcze długo nie był w stanie dojść do siebie. "Islanderka" szybko przystąpiła do działania i zaprosiła Mateusza na randkę. Wkrótce okazało się, że był to strzał w dziesiątkę - Caroline i Mateusz zostali oficjalną parą i dotarli do samego finału show.

Kim jest Caroline Juchniewicz z "Love Island 3"?

Caroline Juchniewicz pochodzi z Kanady, ale w jej żyłach płynie polska krew. Ma 26 lat i jest młodą bizneswoman. Ta niebieskooka blondynka to klasyczny przykład perfekcjonistki. Nic nie irytuje jej tak bardzo jak to, że coś nie idzie po jej myśli. Caroline była do tej pory tylko w jednym poważnym związku. Zanim związała się z Mateuszem, przez ponad trzy lata była singielką.

Jak sam o sobie mówi, jest otwarta, energiczna i towarzyska, a do tego dobrze zorganizowana i posiadająca zdolności przywódcze. Za swój życiowy sukces uznaje ukończenie dobrego uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych oraz założenie własnej firmy.

Jej największa życiowa porażka? Twierdzi, że nie ma takiej! Finalistka trzeciego sezonu "Love Island" uważa, że wszystkie złe sytuacje życiowe ostatecznie prowadzą do czegoś dobrego. Pewność siebie i świadomość tego, na co ją stać, pozwoliły Caroline na przyznanie sobie aż 9 punktów w skali od 1 do 10. Jak twierdzi, nikt nie jest idealny, ale ważne, by znać swoją wartość

Od początku nie ukrywała, że w programie "Love Island" chciała znaleźć kogoś, kto jest na tyle odważny, że umie przyznać się do błędu oraz stawia kobietę na pierwszym miejscu. Mężczyzna jej życia powinien być otwarty, pewny siebie, szczery i umiejący rozmawiać na różne tematy. Czy ma swój typ? Oczywiście. Najlepiej wysoki i z ciemniejszą karnacją.

Do zainteresowań uczestniczki należą: prawo przyciągania i psychologia. Chętnie czyta o tym, dlaczego ludzie zachowują się w taki, a nie inny sposób.

Caroline Juchniewicz – Instagram

Caroline założyła swój aktualny profil na Instagramie zaledwie tydzień przed wejściem do programu. Na razie znajdziecie więc tam niezbyt wiele jej zdjęć. Nie mamy jednak wątpliwości, że po zakończeniu swojej przygody na "Wyspie Miłości" Caroline będzie regularnie zamieszczać w sieci sporo nowych postów. Jeśli więc chcecie na bieżąco śledzić jej poczynania, to szukajcie jej pod nazwą @carolinejuchniewicz.

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Zacharczuk - kim jest finalista 3. edycji "Love Island"?